EN|RU|UK
 Політика України
  5147  68
Матеріали за темою:

 Матіос, а також слідчі і прокурори Головної військової прокуратури пройшли перевірку на поліграфі. ДОКУМЕНТ

Керівництво, слідчі і прокурори Головної військової прокуратури пройшли перевірку на поліграфі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

"На виконання наказу Генерального прокурора України № 306-вк від 12.07.17 керівництво, слідчі і прокурори Головної військової прокуратури пройшли перевірку на поліграфі", - сказано в повідомленні.

Відзначається, що дослідження проводилося з ініціативи Головної військової прокуратури з метою перевірки та уникнення корупційних ризиків, а також інформаційних маніпуляцій в ході розслідування кримінальних проваджень, зокрема злочинної організації під керівництвом колишнього Міністра доходів і зборів України О. Клименка, де суми збитків державі сягають 96 млрд грн, а майно 46 підозрюваних податківців арештовані судом на суму близько 1 млрд грн.
Матіос, а також слідчі і прокурори Головної військової прокуратури пройшли перевірку на поліграфі 01

"За дорученням Генерального прокурора України перевірку військових прокурорів (в тому числі заступника Генерального прокурора України - Головного військового прокурора генерал-лейтенанта юстиції А. Матіоса) проводили фахівці контррозвідки Служби безпеки України за стандартами партнерських спецслужб іноземних держав.

Також читайте: Окрема судова інституція з нуля - це затягнеться роки на три, - Луценко про створення антикорупційного суду

За результатами поліграфічного дослідження відомостей, які потребували б реагування з боку правоохоронних органів - не встановлено", - додали у відомстві.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447153
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTJNd1RFUlNaM1JIVnpCTU4xSm5VMFJSYTA1RE9UQk1SRkpuZEVNck1FeDJVbXgwUXpWTWVTOVJkamxETVRCWlJGRjBaRU41TUZwaVVtZE9Rell3VEVJNE1FcFFVVzQ1UTJvPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору