EN|RU|UK
 Політика України
  1183  34

 Можливо, буде необхідність внесення нового законопроекту про скасування депутатської недоторканності: попередній уже втратив актуальність, - Парубій

парубий

У відправленому на розгляд у КС законопроекті щодо скасування недоторканності, крім обмеження депутатської недоторканності йдеться і про обмеження недоторканності суддів. Однак питання із суддями вже вирішене в рамках судової реформи. Відповідно до цього законопроекту виникає юридична колізія.

Про це заявив Андрій Парубій на брифінгу у ВР після погоджувальної ради, передає парламентський кореспондент Цензор.НЕТ.

"Сьогодні в цьому питанні (скасування депутатської недоторканності. - Ред.) є деяка юридична колізія: є законопроект, який був поданий до Верховної Ради, який ми відправили до Конституційного суду. Але в тому законопроекті передбачено зняття недоторканності і з депутатів, і з суддів . Нагадаю, що в ході судової реформи частину цього законопроекту ми вже вирішили - зняли недоторканність із суддів. Зараз проводимо підсумкові юридичні консультації. Можливо, буде необхідність внесення нового законопроекту, оскільки попередній вже втратив свою актуальність", - пояснив Парубій.

Разом з тим він пообіцяв поставити на голосування законопроект щодо скасування депутатської недоторканності, як тільки буде рішення з цього питання від профільного комітету.

Також, за його словами, винесення цього питання на голосування на поточному пленарному тижні є неможливим: "Юридично це просто неможливо".

  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору