EN|RU|UK
 Політика України
  3293  7

 Глава АМКУ намагається сконцентрувати владу в своїх руках шляхом скорочення територіальних відділень, - Булатов

амку

В Антимонопольному комітеті розглянуть питання ліквідації 17 територіальних відділень відомства.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написав колишній міністр екології та ветеран АТО Дмитро Булатов.

"Скорочення 17 територіальних відділень Антимонопольного комітету сьогодні - це виключно з метою централізації влади в руках глави АМКУ. Звільнення неугодних. Морквина для іноземців "ми впроваджуємо системні реформи". У той же час корупційний податок з держзакупівель збільшиться за умови ухвалення такого рішення (скорочення 17 ТВ АМКУ).

7 територіальних відділів АМКУ не зможуть працювати ефективно, це точно. Вони будуть встигати тільки виконувати вказівки зверху, і не встигати робити нічого іншого. Як хтось колись казав "фасадні реформи" і окозамилювання", - написав він.

Булатов наголосив на необхідності зустрічі з громадськими організаціями, що працюють у сфері компетенцій АМКУ, на якій будуть обговорюватися це питання.

"Звертаюся до Голови АМКУ Терентьєва Юрія Олександровича з пропозицією провести найближчими днями спільну зустріч і обговорити це питання. Без участі громадськості таке рішення ухвалювати, м'яко кажучи, не коректно. Сподіваюся, що цей допис прочитає і почує Голова АМКУ", - додав Булатов .

Про це пише і уповноважена АМК Агія Загребельська.

"Звичайно, більшість з вас скаже: "Кількома десятками дармоїдів менше". Це проста відповідь, що лежить на поверхні, і популярно-безпрограшне в короткій перспективі рішення. Але що буде далі? Через кілька місяців? Як буде працювати механізм у регіоні, якщо з нього буде витягнутий один ґвинтик - один орган? Чи вирішить наявні проблеми в ТВ повна ліквідація 17 з них? І взагалі, що потрібно для ліквідації 17 територіальних відділень Комітету? Підняті п'ять рук державних уповноважених. Що потрібно для їх повернення у разі допущення помилки? Роки, гроші, сили, час", - написала вона.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447189
VEhrdlVXdGtSMFF3VEhaUmMwNUhRekJNTjFGemFUaDJNRXgyVW14MFF6WXdURXhTYkhSRE1EQk1SRkpvZEVkWE1GazVPREJLUkZGMlpFZERNRXhxVVhaT1F5c3dURE5SZG5SREx6Qk1OMUYxT1VkTk1Fd3pVWFZPUXpWSlRrTTJNRXczVVhaT1IxY3dXVXhSZEdSSFF3PT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору