EN|RU|UK
 Політика України
  40035  209

 Для громадян РФ буде створено електронну систему попередньої реєстрації для в'їзду в Україну, - Турчинов

снбо турчинов

Рада національної безпеки й оборони України на засіданні в понеділок прийняла рішення про введення системи біометричного контролю для громадян іноземних держав, які в'їжджають в Україну, та впровадження електронної системи попередньої реєстрації для громадян РФ, які мають намір в'їхати в Україну, на 1 січня 2018 року.

"Впроваджується порядок перетину державного кордону. Саме таке рішення прийняла РНБО і відповідні доручення отримали всі відповідні органи державної влади: забезпечити перетин кордону нашої країни за біометричними паспортами, а також обов'язкове зняття біометричних даних - це стосується в першу чергу відбитків пальців для громадян інших країн та осіб без громадянства, крім держав, з якими Україна має відповідну угоду, тобто зрозуміло, що в першу чергу, це стосуватиметься російських громадян", - заявив за підсумками засідання РНБО в понеділок у Києві секретар Ради Олександр Турчинов, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Він підкреслив, що це пов'язано з необхідністю посилення державної безпеки.

При цьому секретар РНБО України наголосив на можливості запустити цю систему раніше намічених термінів за умови, що буде готова відповідна інфраструктура.

Крім цього, повідомив О.Турчинов, для громадян Російської Федерації буде введена і до 1 січня 2018 року запрацює електронна система попередньої реєстрації для в'їзду на територію України.

"Створюється відповідна технічна інфраструктура на всіх пунктах перетину державного кордону, яка повинна запрацювати не пізніше, ніж на початку наступного року. Водночас для громадян Російської Федерації буде реалізована електронна система попередньої реєстрації", - сказав секретар РНБО України.

Він також уточнив, що попередня електронна реєстрація громадян РФ передбачає внесення особистих даних, перелік яких буде визначено Міністерством закордонних справ України.

За словами О.Турчинова, для реалізації програми зняття біометричних даних на пунктах пропуску на державному кордоні необхідно відповідне обладнання, тому прийнято рішення про виділення коштів на його придбання.

"Для Державної прикордонної служби в рамках зміни до бюджету виділяється 300 млн грн для технічного забезпечення цього питання і ще 300 млн грн для посилення технічного захисту кордону", - додав секретар РНБО.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україна введе біометричний контроль для громадян інших держав, які перетинають державний кордон, - Порошенко на засіданні РНБО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447229
VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVc5T1EyUXdTa2hSYm1jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору