EN|RU|UK
 Політика України
  30831  25

 84 іноземні найманці з РФ та інших країн, які воювали на Донбасі, утримують у тюрмах України

гпу

За вчинення злочинів проти нацбезпеки України та її територіальної цілісності до кримінальної відповідальності притягнули 84 іноземців, із них 64 - громадяни Росії.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу ГПУ.

Головною військовою прокуратурою встановлено, що у веденні РФ агресивної війни проти України на території Донецької і Луганської областей із 2014 року беруть участь у складі незаконного збройного формування "Призрак" терористичної організації "ЛНР" іноземці, громадяни - найманці під егідою організації "United Continentale", що сповідує у тому числі проросійську політику. Засновником і координатором НЗФ "Призрак" є громадянин Російської Федерації О. Марков.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Британцеві Бену Стімсону загрожує тюремний термін за сприяння бойовикам на Донбасі, - The Times

Організація "United Continentale" (в перекладі "Контитнентальна єдність") є геополітичним рухом крайньоправої спрямованості, створена влітку 2014 року в м. Белград (Сербія), виступають с критикою Європейського союзу і НАТО. До складу організації входять громадяни Франції, Сербії, Іспанії, Італії, Німеччини, Чехії, Болгарії, Країн Латинської Америки, Сполучених Штатів Америки та Російської Федерації. Більшість її представників проходили службу в іноземному легіоні та брали участь у веденні бойових дій у різних країнах світу.

"United Continentale" підтримує постійні контакти з лідерами російської громадської організації "Міжнародний євразійський рух", які причетні до формування інтернаціональних бригад для участі у веденні бойових дій на сході України у складі терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР".

У ході досудового розслідування встановлені особи іноземців-найманців з організації «United Continentale», які з липня 2014 року беруть участь у складі створених РФ і підконтрольних їй незаконних збройних формуваннях на території Донецької і Луганської областей.
Вказані особи систематично проходять військову підготовку на тренувальних базах у м. Ростов-на-Дону (РФ).

Зокрема, громадянин Франції Гійом Кувел'є у 2014 році брав активну участь у веденні бойових дій проти України на її сході у складі незаконних озброєних формувань "Призрак", "Восток", а з 2015 року у складі НЗФ "Всевелике донське козацтво". На цей час Г. Кувел'є нібито проходить військову службу за контрактом в армії США. Даний факт наразі перевіряється Головною військовою прокуратурою.

Установлено інших іноземців-найманців організації "United Continentale", які є громадянами Франції, Сербії, Бразилії, Чехії, Іспанії та у складі незаконних озброєних формувань терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР", разом із військовими РФ беруть участь у веденні агресивної війни проти України.

Також дивіться: Бразильський найманець терористів "ДНР" Лусваргі, який отримав 13 років в Україні: "Моє відділення було "мавпами з Південної Америки". ВIДЕО
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447239
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lVGgyVERsRGVEQk1OMUYxWkVNck1FeE1VWFZPUXpabVRrTlRNRnBpVVhWa1IwSXdXWHBSZFhSREt6Qk1URkZ6UTBSUmRqbEhRVEJNTjFGMWRFZEVNRmxFVVhOT1IwTXdXVkJTWjA1RGQyWk9Remt3VEVSUmRXUkRPREJNUkZGMlpFTXhNRmxpVW1wSWVsRnNUa01yTUV3elVYTmtRM2N3V1VVOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору