EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  1831  34
Матеріали за темою:

 РНБО пропонує збільшити фінансування витрат сектору безпеки та оборони на 3 мільярди гривень, - Турчинов

турчинов

Рада національної безпеки і оборони України ухвалила низку важливих рішень, спрямованих на зміцнення оборони і безпеки країни.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу РНБО, про це заявив Секретар РНБО України Олександр Турчинов після завершення засідання Ради.

За словами Турчинова, РНБО України рекомендувала Уряду та Верховній Раді України значно збільшити видатки фінансування оборонного бюджету країни. "Це рішення прийнято, виходячи з ситуації в Україні і за її межами, та пов'язано з продовженням агресії РФ проти нашої держави", - сказав Олександр Турчинов.

Також читайте: РНБО доручила Кабміну, СБУ і Нацбанку внести пропозиції щодо розширення санкційного списку проти РФ, - Турчинов

За його словами, за рахунок збільшення доходної частини загального фонду бюджету запропоновано збільшити фінансування видатків сектору безпеки і оборони на суму біля 3 млрд грн. "Це стосується Міністерства оборони, Національної гвардії, розвідки, Національної поліції, а також питань, пов'язаних з посиленням кіберзахисту нашої країни", - сказав він.

Турчинов також повідомив, що РНБО України ухвалила рішення щодо початку фінансування Державного бюджету за рахунок конфіскованих фінансових ресурсів оточення В. Януковича, які знаходились на рахунках в українських фінансових установах. Зокрема, 6 млрд грн пропонується спрямувати на фінансування сектору безпеки і оборони у частині закупівлі озброєння і військової техніки, а також програми із закупівлі і виробництва боєприпасів.

За словами Секретаря РНБО України, в межах цих ресурсів 1 млрд грн виділяється Міністерству оборони України для фінансування масштабної програми будівництва житла для військовослужбовців. Заплановано також спрямувати ресурси на розробку новітньої зброї і техніки.

"РНБО України вважає за необхідне значно збільшити фінансування Державної прикордонної служби, зокрема, у частині облаштування кордону та технічної ідентифікації осіб, які перетинають кордон", - додав О. Турчинов.

Також читайте: РНБО рекомендує Кабміну збільшити витрати на оборону й безпеку на 3 млрд грн, - Турчинов

"РНБО також, - сказав він, - прийняла рішення щодо реалізації комплексних заходів для забезпечення надійного кіберзахисту інформаційних ресурсів органів державної влади, об'єктів критичної інфраструктури та банківського сектору".

О. Турчинов також повідомив, що після засідання Уряд, Служба безпеки України та Національний банк України отримали ряд протокольних доручень щодо подання найближчим часом пропозицій стосовно розширення санкційного списку, оскільки і США, і ЄС ухвалили рішення щодо запровадження нових санкцій проти РФ.Источник: https://ua.censor.net.ua/n447295
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTnBNRmxRVW1kT1IwZ3dUR3BSZG1SREt6Qk1TWFpNT1VNck1FeElVWFowUjBFd1REZFJkbVJEZDJaT1IwVXdXbUpSZG1SRGR6Qk1NMUpuWkVkRU1FeE1VWE5PUXprd1RETlNhak42VVc5T1EyUXdTa2hSYm1jOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору