EN|RU|UK
 Економіка
  1849  21

 Просив главу ВР включити "металургійний" закон із правками Президента до порядку денного, - Галасюк

Голова Комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк розраховує, що Верховна Рада ухвалить "металургійний" закон уже сьогодні.

"Я розраховую, що буде підтримка, оскільки за наш базовий "металургійний" закон з Олегом Ляшком проголосували 260 народних депутатів. Тобто, це питання виходить за рамки політичної кон'юнктури, на питанні підтримки промисловості можна спекулювати. Учора я звертався до голови Верховної Ради на погоджувальній раді з тим, щоб після розгляду вранці в Комітеті цей закон із поправками Президента був включений до порядку денного", - сказав він в ексклюзивному коментарі бізнес-порталу UAprom.

За його словами, закон повинен стояти сьогодні в прохідній частині. "Комітет одноголосно висловився на користь української металургії", - зазначив він.

"Такі важливі питання для української промисловості повинні вирішуватися невідкладно", - підкреслив нардеп.

Крім того, В.Галасюк зазначив, що ветування "металургійного" закону не відповідає економічним інтересам України. "Цей закон життєво необхідний для забезпечення національної безпеки і сприяння промисловості. Більш того, ми вже неодноразово доводили, що закон повністю відповідає нормам СОТ", - сказав він.

Однак, за його словами, доводиться погодитися з правками Президента як із вимушеним компромісом. "Якби моя воля, я б взагалі заборонив експорт брухту з країни, оскільки у нас є потужності з його переробки і життєво важливі потреби оборонної сфери і промисловості", - констатував В.Галасюк.

Нагадаємо, сьогодні, 11 липня, комітет Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва затвердив поправки Президента в "металургійний" закон. Правки передбачають продовження мита не на два роки, а на один рік.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n447321
VEhrdlVXczVRM2N3VEhaUmMwNUhRakJaTjFGMWJucFJkazVETVRCWlRGRnpUa00zTUV3M1VYTmtSMEV3V1ZCU2FHUkhRMHg1TDFGcmRFTm4=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору