EN|RU|UK
 Політика України
  2013  18

 "Під час розгляду питання про зняття депутатської недоторканності винятків не повинно бути ні для кого", - Кличко

кличко

Верховна Рада, розглядаючи питання про зняття недоторканності з народних депутатів, повинна керуватися виключно регламентом, законодавством і відповідальністю, покладеною на нардепів їхніми виборцями. І винятків не повинно бути ні для кого з депутатів - незалежно від того, до якої фракції вони входять.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на сайт КМДА, про це в коментарі журналістам заявив мер Києва Віталій Кличко.

"Під час розгляду питань про позбавлення недоторканності народних депутатів, щодо яких надійшли подання від Генерального прокурора, винятків не повинно бути ні для кого - незалежно від того, до якої фракції входить той чи інший депутат. Якщо є у правоохоронних органів факти, які потребують розслідування, значить треба дати їм можливість виконувати свою роботу. Цього сьогодні вимагає суспільство. Народні депутати з групи "УДАР" підтримають зняття недоторканності з усіх депутатів, щодо яких є подання в парламенті", - підкреслив Віталій Кличко.

Мер також зазначив, що депутатський мандат не дає права або індульгенції на порушення законів. І суспільство має бачити, що недоторканних немає, що перед законом усі рівні і відповідальність буде для всіх - і для пересічних громадян, і для представників тієї чи іншої гілки влади.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n447333
VEhrdlVXMTBRemN3VEdwU2FEbEROakJNTkhaTU9VTTVNRXhZVVhST1F5c3dXVXhSZG5SSFFUQk1jbEZ6VGtNNU1Fd3pVbXgwUjBJd1dVeFNha2g2VVd0MFEyZG1Ua05oTUVwNlVXeE9RMUU9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору