EN|RU|UK
 Події
  7661  22
Матеріали за темою:

 Бойові розрахунки ЗРК С-300 ПС ЗСУ візьмуть участь у міжнародних тактичних навчаннях із бойовою стрільбою "Shabla - 2017" у Болгарії

учения

Сьогодні, 11 липня, відповідно до Плану багатонаціональних навчань за участю підрозділів Збройних Сил України на території України та їх участі у багатонаціональних навчаннях за межами України на 2017 рік, розпочався візит делегації Повітряних Сил ЗС України до Республіки Болгарія, задля участі в Міжнародних тактичних навчаннях із бойовою стрільбою "Shabla-2017".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міноборони.

Українську делегацію очолює начальник зенітних ракетних військ Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Дмитро Карпенко.

До участі у навчаннях, які відбуватимуться на полігоні "Shabla" Військово-повітряних сил збройних сил Республіки Болгарія, від Повітряних Сил ЗС України залучатимуть бойові розрахунки підрозділів ЗРК С-300 зі складу зенітних ракетних військ, офіцери з організації взаємодії, а також курсанти факультету зенітних ракетних військ Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, загальною кількістю до 80 військовослужбовців, а також до 2 літаків військово-транспортної авіації.

"Метою заходу є вдосконалення бойового вишколу особового складу підрозділів військових частин зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України під час виконання бойових (навчально-бойових) завдань із застосуванням зенітних ракетних комплексів середньої дальності С-300, покращення спроможностей у виконанні завдання у багатонаціональному середовищі для досягнення тактичної взаємосумісності з підрозділами протиповітряної оборони держав-членів НАТО, а також опанування курсантами факультету зенітних ракетних військ Харківського національного університету Повітряних Сил практичних навичок виконання службових (бойових) функцій у військах на посадах", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Навчання Sea Breeze-2017: у заходах беруть участь понад 3 тисячі військовослужбовців із 16 країн

За словами керівника української сторони генерал-майора Дмитра Карпенка, за погодженням з болгарською стороною проведення тактичного навчання відбудеться шляхом проведення спільного навчання з бойовими стрільбами підрозділів протиповітряної оборони.

"Упродовж навчань особовий склад зенітних ракетних військ Повітряних Сил ознайомиться з тактикою та процедурами, які застосовуються підрозділами Військово-повітряних сил збройних сил держав-членів НАТО під час виконання завдань протиповітряної оборони, зокрема, підготовки й ведення протиповітряного бою. Натомість екіпажі літаків транспортної авіації отримають практику при виконанні завдань військово-транспортного перевезення", - зазначили в Міноборони.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447335
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTWVUaDJNRXczVVhOa1F5c3dXVVJSZG5SRE9UQk1Ramd3VEV4UmRVNUhTVEJNY2xKc2RFTTNaazVEWXpCYVlsRjJaRU1yTUV4SVVYWjBSMEV3VERkUmRtUkROR1pPUTFJd1REZFJkVGxEZWpCTVJGSm5Ua2RYTUZrNFBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору