EN|RU|UK
 Політика України
  2401  7

 Рада ЄС сьогодні вчергове підтвердила свою відданість європейському вибору українців, - МЗС

евросоюз

Україна вітає сьогоднішнє рішення Ради Європейського Союзу про ратифікацію Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і висловлює подяку європейським партнерам і друзям, які в черговий раз підтвердили свою прихильність європейському вибору народу України, а також всім, хто доклав зусиль до підготовки, підписання та ратифікації Угоди.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС у зв'язку з остаточною ратифікацією Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

"Це рішення Ради ЄС має особливе значення, оскільки його ухвалення відбулося напередодні 19-го Саміту Україна - Європейський Союз, який відбудеться у Києві 12-13 липня 2017 року. Таким чином, наша держава і Євросоюз заклали унікальну основу для успішного проведення Саміту, яка складається із запровадженого безвізого режиму для українських громадян та завершеного процесу ратифікації Угоди про асоціацію", - йдеться в заяві МЗС.

У повідомленні підкреслюється, що 10 років, що минули з дня початку переговорів про Угоду про асоціацію до її набрання чинності, докорінно змінили нашу державу. Розпочаті реформи набули незворотного та системного характеру, європейська інтеграція у свідомості людей стала синонімом руху вперед, до демократії, свободи та високих стандартів життя.

"1 вересня 2017 року, день набрання Угодою чинності в повному обсязі стане знаковою датою в новітній історії нашої держави, днем нашої шани і подяки героям Небесної сотні та мільйонам українців, які продовжують відстоювати свободу, незалежність і європейські цінності на східних кордонах Європи", - йдеться в заяві.

У МЗС назвали Угоду про асоціацію і безвіз першими, але впевненими кроками на шляху до повноцінного і впевненого існування України в Європі.

"Успіхи нашої країни надихають нас на продовження взятого курсу реалізації реформ і ми ще більше працюватимемо над досягненням наступних амбітних цілей. Адже, як закріплено в самій Угоді про асоціацію, - вона залишає відкритим майбутній розвиток відносин Україна - ЄС", - відзначили в МЗС.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n447359
VEhrNGRrdzVSMEV3VEVSU1ozUkROREJaVkZKc2RFTTJNRXhFVW1oMFIxY3dXVGs0TUVwNlVXdzVRMmhtVGtORk1FeE1VbWRPUXlzd1dVaFJkblJIVHpCTVl6MD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору