EN|RU|UK
 Економіка
  3154  45

 Запаси вугілля в Україні перевищують минулорічні вдвічі, - Кістіон

Запаси вугілля на електростанціях України перевищують торішні показники в два рази, зокрема вугілля марки "Г" накопичено 1 млн 868 тис. тонн, а марки "А" - 786 тис. тонн.

Про це в ексклюзивному коментарі УНН заявив віце-прем'єр-міністр Володимир Кістіон, відповідаючи на питання про можливе продовження надзвичайного стану в енергетиці, пишуть Українські новини.

"Наше завдання - щоб Україна була з достатнім запасом енергетичних ресурсів, тому ми повинні щодня працювати над плануванням і прогнозуванням ситуації в об'єднаній енергетичній системі... Станом на 6 липня запаси вугілля на складах теплової генерації і ТЕЦ становлять 2 млн 665 тис. т . Зокрема, накопичено вугілля марки "Г" - 1 млн 868 тис. т, марки "А" - 786 тис. т.", - сказав В. Кістіон.

За його словами, питання енергетичної безпеки на контролі в уряді кожен день.

"Якщо порівняти з аналогічною датою минулого року, запаси вугілля рівно вдвічі більші", - підкреслив В. Кістіон.

Нагадаємо, раніше міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик заявив, що уряд не планує продовжувати надзвичайні заходи на ринку електроенергії. Надзвичайні заходи були введені 17 лютого через припинення поставок антрацитового вугілля з окупованих територій Донецької та Луганської областей, а минулого місяця уряд продовжив термін їх дії на ринку електричної енергії до 17 липня.

Андрій Герус - економіст, колишній член Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг - у коментарі журналістам заявив, що введені в Україні п'ять місяців тому надзвичайні заходи у сфері енергетики не мають законних підстав. "По-перше, немає правових підстав для надзвичайного стану. Новий закон, який набув чинності, не передбачає таких надзвичайних заходів", - сказав Герус.

Експерт додав, що запасів вугілля достатньо для нормальної роботи ТЕС і ТЕЦ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447375
VEhrdlVXMTBSMWN3V1VoU1ozUkhWekJNTjFGMlV6aDJNRXhZVVhaa1F6RXdXVVJSY3psRE1UQlpURkYxVGtNMk1FeENPREJNVEZKbk9VTjZNRnBpVVhVNVF6Y3dXVGc5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору