EN|RU|UK
 Політика України
  7150  24

 Російське окупаційне командування урізало компенсації пораненим бойовикам і сім'ям знищених найманців, - ГУР

разведка

Російське окупаційне командування на Донбасі рекомендувало знизити витрати на грошові компенсації пораненим бойовикам і сім'ям знищених найманців.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони України в Facebook.

Як наголошується, в з'єднаннях і частинах російських окупаційних військ облік загиблих і поранених військовослужбовців ведеться формально, соціальний захист їхніх сімей практично відсутній, що негативно впливає на морально-психологічний стан особового складу та призводить до збільшення випадків дезертирства.

"Зокрема, дані штабу 2 АК (Луганськ) ЗС РФ щодо обліку санітарних та безповоротних втрат мають суттєві розбіжності з даними підпорядкованих частин і підрозділів. Інформація щодо членів сімей загиблих та поранених військовослужбовців російських окупаційних військ у більшості випадків відсутня або не відповідає дійсності. Видатки на соціальне забезпечення для сімей вказаної категорії обмежені", - йдеться в повідомленні ГУР.

Водночас, як повідомляється, комісія Південного військового округу (Ростов-на-Дону) ЗС РФ, яка здійснювала перевірку з'єднань і частин 2 АК, звернула увагу командування корпусу на "завищені" дані щодо бойових санітарних та безповоротних втрат і рекомендувала знизити витрати на грошові компенсації пораненим військовослужбовцям і родинам загиблих в умовах обмеженого фінансування.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447474
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFKblRrTXJNRXhtVVhOMFIxY3dURlJSZFhSRGQyWk9RMVV3VERkUmRtUkRlREJNUkZKblVUMDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору