EN|RU|UK
 Суспільство
  3209  10

 Кабмін розширив перелік платних послуг державних установ культури

кабмин правительство уряд

Кабінет Міністрів України розширив перелік платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, державної та комунальної форми власності, внісши в нього оренду майна, вантажні та пасажирські перевезення, консультації щодо збереження об'єктів культурної спадщини.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду в середу. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зачитав це рішення серед ухвалених урядом на засіданні без обговорення.

Кабмін вніс до переліку платних послуг проведення конкурсів, естрадних шоу, виставкових, освітніх та інформаційно-масових розважальних заходів, а також виступів професійних художніх колективів, артистичних груп і окремих артистів.

До переліку внесено розміщення реклами під час таких заходів.

Також установи культури можуть надавати послуги з оренди приміщень, своїх транспортних засобів, обладнання, інструментів та іншого майна, що належать їм; здійснювати вантажні, пасажирські і змішані перевезення на замовлення.

Державні та комунальні установи культури можуть надавати послуги, пов'язані зі створенням умов для організованого туризму, відпочинку в природних умовах. Вони також можуть надавати платні послуги трансляції заходів в Інтернеті, сканування, виготовлення цифрових та тривимірних копій друкованої продукції з бібліотек, архівів і музеїв.

Крім того, до переліку внесено послуги з надання письмових історичних, аналітичних, тематичних довідок, висновків щодо нерухомих об'єктів культурної спадщини для фізичних та юридичних осіб, надання рекомендацій щодо збереження об'єктів культурної спадщини, розробка облікової документації для них.

Також читайте: Культурний центр України в Москві очолить Валерій Юрченко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447538
VEhrNGRrdzVRell3V1ZCUmRUbEhUVEJaVEZKbk9VZEJNRXhDT0RCWlZGSnNkRU01TUV4RVVYWmtSMEl3V1ZCUmMzUkRkekJNTTFGMlpFZFE=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору