EN|RU|UK
 Суспільство
  4353  18

 "Ділянки вилучати і віддавати учасникам АТО", - радник глави МВС Апостол шукатиме незаконно роздану держземлю для її передачі ветеранам

Михайло Апостол, народний депутат VII скликання, а зараз - радник міністра внутрішніх справ Арсена Авакова координуватиме процес видачі земельних ділянок учасникам АТО.

Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Міністр МВС Арсен Аваков дав доручення терміново виявити землі держвласності, які перебувають у постійному користуванні різних структур і установ, а також землі запасу і резерву, які використовуються з порушенням земельного законодавства, без правовстановлюючих документів передані в оренду за різними схемами, і запропонувати їх учасникам АТО, які досі не отримали цих законних ділянок. Сприяти, допомагати і контролювати цей процес доручено мені", - написав Апостол.

Ділянки вилучати і віддавати учасникам АТО, - радник глави МВС Апостол шукатиме незаконно роздану держземлю для її передачі ветеранам 01

Михайло Апостол уточнив, що ділянки будуть надаватися відповідно до визначеної законодавством процедури, однак через те, що він особисто має базу вільних земель по всій Україні, право кожного учасника АТО на земельну ділянку буде задоволено. "Від Вас, в першу чергу, мені потрібен список за областями всіх тих, хто не отримав ділянок", - підкреслив радник міністра.

Для поліпшення координації він пропонує акумулювати списки заявників на рівні громадських організацій, які об'єднують учасників АТО в кожній області, і надавати йому одним із способів: написавши приватне повідомлення в https://www.facebook.com/apostolmv?fref=ts або зателефонувавши особисто по телефону 097 5977990 (Михайло Володимирович).

Нагадаємо, зараз видачу земель для учасників АТО проводять органи місцевого самоврядування та територіальні органи Держгеокадастру. Вони надали учасникам АТО ділянки площею 13,9 тис. га і 65 тис. га відповідно. Учасники АТО неодноразово скаржилися на недоліки в організації процесу передачі ділянок, тому поява уповноваженого координатора, який буде на особистому контакті з заявниками, має істотно прискорити цей процес.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447556
VEhrdlVXODVRMUl3U2xGMlREbERNekJNV0ZGMlRrTTNNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору