EN|RU|UK
 Політика України
  3221  13
Матеріали за темою:

 Насіров звернувся до суду з приводу повноважень про розстрочки і відстрочки

Окружний адмінсуд Києва 12 липня розпочав розглядати позов Романа Насірова до Державної фіскальної службі про встановлення наявності чи відсутності компетенції суб'єктів владних повноважень.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ із залу суду.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Адвокатові не вдалося зняти арешт із годинників і грошей, вилучених у будинку Насірова

У зв'язку з неявкою в суд ДФС як відповідача суд перейшов у письмовий режим роботи. Суд прийме рішення до 5 серпня.

Сам Насіров у суд також не прийшов. Його представляють адвокати. Захист Насірова стверджує, що в українському законодавстві є прогалини і колізії. Захист заявив вимоги за трьома пунктами. 1) Встановити, чи має голова ДФС право давати розстрочення чи відстрочення податкового зобов'язання або боргу без обмежень суми в межах одного бюджетного року. 2) Встановити, що голова ДФС при наданні розстрочок або відстрочок не зобов'язаний аналізувати фінансовий стан платника податків, а це повинні робити територіальні органи ДФС. 3) Вирішити, чи може голова ДФС відмовляти в наданні розстрочок або відстрочок при наявності позитивних рішень територіальних підрозділів.

Представники ДФС до суду не з'явилися. ДФС повідомила, що не отримала із суду копії позовної заяви з додатком і просила відкласти засідання. Але суд встановив, що ці документи ДФС отримувала від позивача. Тому суд приступив до розгляду справ без відповідача. Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала клопотання про долучення як третьої особи на стороні ДФС.

Прокурор Андрій Перов повідомив, що результат цієї справи матиме значення для розслідування кримінального провадження стосовно Насірова. Прокурор нагадав, що Насірову оголошено підозру про зловживання повноваженнями. Але суд у клопотанні відмовив, вказавши, що прокуратура не довела свою позицію і не оформила належним чином документи.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447559
TUZsSVVtYzVRekJKVGtNNU1FeEJaekJNTTFGelRrZENNRnBpVW1kT1F5c3dURXhSZFU1RE9FeDVMMUZ1WkVOM01GbElVbXgwUjBFd1REZFJjMms0ZGpCWlNGSm5PVU13
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору