EN|RU|UK
 Суспільство
  1257  30

 Цього року допомогу отримали 135 жінок і 45 дітей - жертв сімейного насильства в столиці, - КМДА

насилие

У 2017 році в столиці 135 жінок і 45 дітей, які постраждали від насильства в сім'ї, отримали психосоціальну та юридичну допомогу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявила заступник голови Київської міської державної адміністрації Ганна Старостенко.

"На жаль, проблема насильства в сім'ї досі є в нашому суспільстві й поширена в сім'ях, незалежно від соціального статусу чи матеріального стану. Особливість і парадоксальність цього явища полягає також у тому, що ці правопорушення відрізняються високим рівнем скритності, внаслідок чого жертви залишаються без захисту, а кривдники - без покарання", - сказала вона.

"Місто має достатньо можливостей і фахівців, щоб допомогти всім, хто піддався насильству. Цього року безкоштовну юридичну, психосоціальну допомогу отримали 135 жінок, 45 дітей і 11 сімей", - додала чиновник.

Нагадаємо, раніше Міністерство внутрішніх справ заявляло, що в червні в Києві, Одесі та Сєвєродонецьку Луганської області почнуть працювати мобільні групи з протидії домашньому насильству.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n447572
VEhrNGRrdzVRemt3VEVSU1oyUkROREJNZGxGMU9VZFFaazVETURCTU4xRjJPVU1yTUV4NlVYWjBRM293VEVJNE1GbElVbXgwUXpoS09VZFFaazVEWVRCTWFsSnNPVU41
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору