EN|RU|UK
 Політика України
  14743  31
Матеріали за темою:

 Полторак назвав 5 основних пріоритетів оборонної реформи

полторак

Сьогодні, 12 липня, під час чергового засідання Комітету реформ Міністерства оборони та Збройних Сил України міністр оборони України Степан Полторак назвав п'ять пріоритетних напрямків оборонної реформи.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міноборони.

Першим пріоритетом названа продумана кадрова політика, яка повинна забезпечити утримання у військах військовослужбовців з бойовим досвідом, забезпечити сталий розвиток і збереження сержантського складу, зміцнити офіцерський корпус, забезпечити реальні можливості кар'єрного росту для всіх категорій військовослужбовців та підвищити рівень соціального захисту військовослужбовців та членів їх сімей.

За словами міністра оборони, вже зараз збільшено грошове утримання військових, зокрема, вдвічі на лінії зіткнення в АТО, Главою держави прийнято рішення про додаткове фінансування будівництва житла для військовослужбовців за контрактом на 1 млрд гривень, що дозволить побудувати близько 100 гуртожитків. Окрім цього, 80 млн гривень буде додатково спрямовано на фінансування процесу відбору та підготовки сержантського складу, у тому числі розвиток навчальних центрів.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Для достижения совместимости с НАТО необходимо обучать украинских военных английскому языку, - Полторак

Другим стратегічним напрямом є забезпечення збалансованого підходу у використанні фінансових та матеріальних ресурсів. Для цього необхідно системно запроваджувати новий тип оборонного планування заснованого на спроможностях, максимізувати використання можливостей власних підприємств для наповнення спецфонду Міноборони. Також необхідно посилити жорсткий контроль за цільовим та ефективним використанням фінансових ресурсів, й оптимізувати використання міжнародної ресурсної допомоги.

По-третє, міністр оборони зазначив, що Україна повинна ввійти до колективної системи безпеки НАТО, й останній візит в Україну Генерального секретаря Альянсу свідчить про те, що такий рух енергійно розпочато.

Забезпечення складових сил оборони необхідним озброєнням, військовою і спеціальною технікою визначено четвертим пріоритетним напрямом оборонної реформи. Так, необхідно наростити виробничі спроможності підприємств оборонно-промислового комплексу.

Також читайте: Полторак розповів на конференції в Лондоні про реформування української армії

"Нагальним є впровадження західних технічних стандартів й максимально швидке скорочення у технологічному відставанні від провідних країн-членів НАТО", - зазначив очільник оборонного відомства.

Міністр оборони нагадав, що керівництвом держави прийнято рішення та виділено фінансовий ресурс для будівництва заводу боєприпасів. Також виділено ресурс для налагодження серійного випуску найбільш прогресивних розробок національного ОПК.

П'ятим пріоритетним напрямом оборонної реформи Полторак назвав розвиток та удосконалення оборонної інфраструктури.

Читайте також: Полторак про перспективу членства України в НАТО: "В Альянс вступає держава, а не ЗСУ чи Міноборони. Це завдання кожного громадянина"

"Оборонна інфраструктура держави повинна забезпечити: адекватне і своєчасне реагування на наявні та потенційні воєнні загрози, оперативне розгортання на загрозливих напрямках визначених угруповань військ (сил) для своєчасного відбиття агресії; розміщення з'єднань, військових частин і підрозділів, насамперед тих, що сформовані, на Сході та Півдні України", - зазначив міністр.Источник: https://ua.censor.net.ua/n447591
TUV3M1VYTmtReXN3V1VSUmRuUkRPVEJNUVhaTU9VTm1NRXczVVhVNVIwTXdURGRTWjA1RGR6Qk1iM1pNT1VkQk1FeFlVbWhPUXlzd1dVUlJkazVETkdaT1EzY3dXVVJSZGs1SFZ6QlpPVGd3U25wU2JIUkRPVEJNTjFGelpFTXJNRmxFVVhaMFF6a3dUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору