EN|RU|UK
 Політика України
  3942  33
Матеріали за темою:

 Якщо Україна створить антикорупційну палату суддів, то цього буде достатньо. Подивимося на наслідки, - Юнкер

юнкер

Європейський Союз більше не наполягає на створенні окремого антикорупційного суду в Україні, а згоден на створення антикорупційної палати в рамках діючої судової системи.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Українську правду", про це заявив голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер на прес-конференції в Києві після завершення саміту Україна - ЄС.

Журналістка запитала про перспективи антикорупційного суду, створення якого очікувала громадськість та європейські партнери.

Президент Петро Порошенко на це питання не відповів. А Юнкер наголосив, що корупція - одна з найбільших проблем України.

"Ми просимо, не читаючи вам лекцію - тому вашій країні не потрібно читати лекцію - просто збільшити рівень боротьби з корупцією, тому що корупція підриває всі зусилля, які ваша велика країна вже проводить", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Юнкер: Я задоволений прогресом, досягнутим Україною та ЄС

"Ми сьогодні - Туск і я - запропонували президенту якісь середні, тимчасові шляхи, як впоратися з цією проблемою. Європейський Союз поки вимагав, просив створити спеціальний суд, який би відповідав за справи, пов'язані з корупцією", - зазначив Юнкер.

"Тепер ми вранці погодилися: якщо Україна створить у рамках своєї судової системи спеціальну палату, присвячену цим питанням, то цього буде достатньо. Зрозуміло, що треба подивитися, які будуть наслідки цього, але це дуже важливо", - підкреслив він.

Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко відкрив у Києві засідання саміту Україна-ЄС.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447664
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3c1UTNVd1RETlJkWFJETVRCWlFYWk1PVU0yTUV3M1VtZE9SMFF3VEM5U2FIUkhWekJaT1Rnd1dVaFNaemxETUdaT1EwVXdURXhTWjA1REt6QlpTRkYyZEVkUE1FeGpQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору