EN|RU|UK
 Політика України
  39286  124

 У Запоріжжі депутати від БПП заявили, що Ахметов захоплює місто

ахметов

Запорізькі обранці просять представників центральної влади негайно втрутитися в ситуацію і припинити незаконні дії міської влади та їхніх "заводських кураторів".

Депутати міської ради фракції "Солідарність" направили Президенту, голові Верховної Ради, колегам з парламенту і правоохоронним органам звернення з описом порушень, які здійснюють представники місцевої влади. На думку народних обранців, дії мера Володимира Буряка і його команди, яких у документі називають "ставлениками Ахметова", можуть призвести до повторення в Запоріжжі сценарію "народних республік".

Текст звернення на своїй сторінці у Фейсбук сьогодні опублікував голова фракції "Солідарність" у Запорізькій міськраді Олександр Константинов.

Депутати висловлюють факти, які, на їхню думку, підтверджують, що з моменту обрання мером Запоріжжя головного інженера МК "Запоріжсталь" Володимира Буряка, ключові рішення з управління містом приймаються непрозоро і в інтересах металургійного комбінату "Запоріжсталь", а також інших підприємств, підконтрольних Рінату Ахметову і близьких до "Опозиційного блоку".

У стінах Верховної Ради позицію колег підтримав народний депутат, голова Запорізької територіальної організації партії "Солідарність" - "Блок Петра Порошенка" Ігор Артюшенко, який озвучив звернення під час брифінгу. Він зазначив, що з моменту приходу до влади представники команди "Метінвесту" відмовляються йти на діалог із демократичними силами.

- Ще три роки тому ми побачили результати правління "донецьких" в Україні. Спровокувавши війну на Донбасі, вони втратили вплив і колишні фінансові дивіденди від цього регіону. А тепер переключилися на Запоріжжя.

Зараз в органах місцевої влади перебувають люди, які пов'язані з особами, причетними до подій на Донбасі. У їхніх діях чітко простежується політика, якою керувалися донецькі чиновники. Це виконання доручень кураторів від "Опозиційного блоку", впровадження тіньових схем, тиск на опозицію, фінансове знищення незгодних та інше.

Ми будуємо демократичну, європейську країну, в якій немає місця бандитським методам правління і різним смотрящим, - зазначив нардеп.

У зверненні описуються численні порушення законодавства місцевою владою. Серед них - призначення на ключові посади виконавчої влади міста та комунальних підприємств топ-менеджерів ПАТ "Запоріжсталь" без проведення конкурсу, тіньові витрати коштів із міського бюджету в обхід системи Prozorro (дроблення закупівель на допорогові суми і призначення підрядників із числа фірм, підконтрольних підприємству "Метінвест"), розміщення на депозитних рахунках коштів із міського бюджету, на шкоду реалізації соціальних програм і багато іншого.

Окремо депутати звертають увагу центральної влади на ігнорування командою Ахметова екологічних проблем Запоріжжя і замовчування про наслідки діяльності підприємств "Метінвесту".

Дії міської влади та їхніх кураторів депутати називають "політичним свавіллям" і розцінюють як умисний намір команди групи "Метінвест" Ріната Ахметова перетворити Запоріжжя на свою феодальну вотчину за зразком тієї, яку вони побудували на Донбасі.

За посиланням нижче - матеріал на дану тему, який виходив на запорізькому сайті.Источник: https://ua.censor.net.ua/n447838
VEhrdlVXdE9SMFl3VEhwUmRHUkhRekJNTjFGemFUaDJNRXBtVVhOT1F5OHdURGRTWjA1SFZ6Qk1ZbEYwZEVkUQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору