EN|RU|UK
 Політика України
  1945  36

 Гройсман: Сьогодні вкрай важлива реалізація посиленої миротворчої місії в ОРДЛО

миротворцы

На окупованих російсько-терористичними військами територіях Донбасу має з'явитися посилена миротворча місія.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Кабінету Міністрів, Гройсман у своєму привітанні з нагоди Дня українських миротворців зазначив, що Україна з перших років незалежності бере активну участь у програмах ООН із підтримання миру, безпеки та правопорядку в багатьох проблемних регіонах світу.

"За роки незалежності понад 42 тисячі наших воїнів узяли участь у миротворчих місіях, чим здобули високий авторитет у міжнародного співтовариства. Понад чверть століття Україна та її миротворчі сили демонструють відданість справі миру та правопорядку на нашій планеті, адже немає нічого гіршого за війну, що гальмує розвиток суспільства", - зазначив він.


Водночас він підкреслив, що вже четвертий рік триває російська агресія на території України, від якої "щодня гинуть наші солдати і цивільне населення", а країна несе інфраструктурні й економічні втрати.

"У таких умовах наша держава як надійний партнер міжнародних миротворчих місій закликає світову спільноту до врегулювання жахливого конфлікту, який триває у Східній Європі - на українському Донбасі", - заявив Гройсман.

"Ми вдячні Міжнародній миротворчій місії ОБСЄ за активну участь у припиненні терористичного акту, однак, як бачимо, російсько-терористичні сили, які окупували частину території нашої держави, ігнорують будь-які домовленості щодо припинення вогню та відведення важкого озброєння. Тому сьогодні вкрай важливою є консолідація міжнародного співтовариства і реалізація посиленої миротворчої місії в окремих тимчасово неконтрольованих районах Луганської та Донецької областей", - зазначив прем'єр.

Читайте також: Розміщення миротворців на Донбасі можливе лише за згодою обох сторін конфлікту, - Пєсков
Источник: https://ua.censor.net.ua/n447907
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVhaT1F6UXdXVVJSZG5SSFF6Qk1URkYyZEVkQk1GbGlVbXhuUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору