EN|RU|UK
 Суспільство
  23423  83

 Сенат Польщі посилив правила працевлаштування іноземців

польша сенат

Сенат Польщі ухвалив т. зв. директиву про сезонних працівників, спрямовану на запобігання зловживанням у сфері працевлаштування іноземців.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Польське радіо", передбачається, зокрема, введення оплати у розмірі 30 злотих (7 євро) за реєстрацію заяви про надання роботи іноземному працівникові.

Також читайте: Голова польського Сенату Карчевський: "Наша позиція щодо дій Росії не зміниться, поки не зміниться позиція Росії"
Сенатор керівної в Польщі партії "Право і справедливість" Пшемислав Блащик зазначив, що новий закон регулюватиме ситуацію із заявами про намір працевлаштувати іноземця, якими чимало роботодавців зловживало.
Зміни стосуються насамперед іноземців із України, Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдови, Росії, які виконують сезонні роботи.

Також читайте: МЕРТ має намір створити до кінця року портал "Visit Ukraine" для залучення іноземних туристів

Віце-міністр родини, праці і соціальної політики Марцін Зєлєнєцький переконує, що їх працевлаштування не може відбуватися неконтрольовано. Тому вводиться обов'язок інформування про обставини, пов'язані з прийняттям на роботу таких працівників, щоб зробити можливою перевірку, чи заяви використовуються згідно з призначенням і протягом якого часу іноземець працює. Крім того, роботодавець має повідомляти про те, чи іноземний працівник влаштувався на роботу, чи ні. Дозвіл на сезонні роботи стосуватиметься періоду до дев'яти місяців протягом календарного року.

Після поправок Сенату, закон знову потрапить на розгляд Сейму. Нові правила мають набути чинності 1 січня наступного року.Источник: https://ua.censor.net.ua/n447935
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROUmRuUkRNekJNV0ZGMlRrTXhNRmxpVW1wSWVsSm5Ua01yTUV4SVVYWjBSME13VEVJNE1Fd3ZVbWRPUTNjd1dXSlNhak42VVc0NVF5c3dUSFpTYWs1SFNqQk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору