EN|RU|UK
 Політика України
  7925  47

 "Усі структури на депутата практично не реагують, тому що Раду дискредитовано", - нардеп Константіновський

константиновский

Сьогодні всі державні структури на народного депутата практично не реагують, тому що Верховну Раду дискредитовано. Коли приходить депутатський запит, то чиновники відповідають відписками.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів позафракційний народний депутат В'ячеслав Константіновський, який недавно заявив про добровільне складання мандата.

Відповідаючи на причини свого рішення, нардеп сказав: "Я зрозумів, що просто не можу там (в парламенті.- Ред.) перебувати. Причин багато. Є другорядні, з якими я міг би змиритися. Але основне - відсутність довіри до парламенту і депутатів. Я прийшов із бізнесу. Працював на себе. А виборці мене фактично найняли. Якщо мене наймають, але потім мені не вірять, то тут має з'явитися хтось інший. Я не працюю, коли мені не довіряють. Для мене важлива самоповага. А так я буду розуміти, що не залежу від мандата або імунітету. Всі вважають, що це якась панацея. Для мене це було дуже принизливо. Тому що я в парламенті не заробляв гроші і не відчув, що таке імунітет".

Він підкреслив, що сьогодні існує заслужена недовіра до влади, зокрема, до депутатів.

"Їх зараз зробили відповідальними за все, що насправді не є правильним. Через це всі структури на депутата практично не реагують, тому що Верховну Раду дискредитовано. Мені розповідали, що раніше, коли, наприклад, приходив депутатський запит, чиновники реагували. Сьогодні йдуть тільки відписки.

Ця кампанія з дискредитації парламенту (правда, частково заслужена) досягла таких масштабів, що депутату дуже важко щось хороше зробити навіть за великого бажання. Особливо якщо він один. Звичайно, коли є фракція або група, простіше. Я був один після того, як вийшов із "Народного фронту". Причому покинув найресурснішу фракцію: прем'єр-міністр, міністри. Потім так і не знайшов собі місце в якійсь команді", - розповів Константіновський.

Повний текст інтерв'ю з народним депутатом читайте ТУТ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n448058
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору