EN|RU|UK
 Політика України
  25060  46

 Пукач мені сказав: "Якщо я почну говорити, то мало не буде", - Подольський

подольский

Якщо процес над екс-главою департаменту зовнішнього спостереження МВС Олексієм Пукачем, якого суд визнав вбивцею журналіста Георгія Гонгадзе, стане відкритим, то суспільство зможе дізнатися справжніх замовників злочину.

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ розповів Олексій Подольський - ще один потерпілий у справі про вбивство Георгія Гонгадзе.

Він висловлює оптимізм щодо того, що в справі Пукача буде відкритий процес, і суспільство побачить реальних замовників вбивства Гонгадзе.

"Я маю оптимізм. З нашого боку ведеться боротьба за відкритий процес, за те, щоб говорити на суді не про Пукача, а про його мотиви, про замовників. У пресі зараз замовчують, що боротьба ведеться не навколо того, скільки він отримає - 15 років чи пожиттєво, а йде боротьба за те, чи буде притягнуто замовників, чи ні", - пояснив він.

"Їхній сценарій такий: як тільки закінчується судовий процес над Пукачем, одразу ж буде підготовлено звіт слідчих про те, що неможливо знайти замовників. Але зробити цей звіт до закінчення суду над Пукачем вони не можуть - бо якщо цю справу знову почнуть слухати у суді, але відкрито (а не закрито, як слухали її!), то всі зрозуміють ціну їхньому звіту - чергова фальсифікація. Йде боротьба за одне-єдине: ми хочемо судити замовників і вже в цьому процесі", - розповів Подольський.

Подольський також прокоментував інформацію про те, що на Пукача тиснули, щоб він назвав як замовників вбивства Гонгадзе не Кучму і Литвина, а Марчука і Мороза.

"Вони тиснули на нього, що ти отримаєш пожиттєве і взагалі не доживеш і твої діти не доживуть. А якщо тільки ти напишеш, що тобі замовили Марчук і Мороз - все: 12 років і "гуляй вася". Та ще й будеш сидіти у санаторії як в короля за пазухою. (...) у нього ж не тільки воду забирали, а й погрожували забрати ліки. А він же гіпертонік. І літня людина. Його і душити не треба, просто ліки забрати. (...) А немає Пукача - немає і проблеми. Тоді Луценко спокійно надасть звіт, що замовників знайти не можна".

При цьому Подольський підкреслює, що у Пукача багато інформації, і того, що він почне говорити, боїться багато хто: "Він - не простий. Я колись пропонував йому зробити інтерв'ю. А він мені сказав: "Мені є, що розповісти. Якщо я почну говорити, то мало не буде". Він багато чого знає, бо був придворним катом. Але в нього є ще надія вислизнути - тому він ще не хоче говорити".

Повний текст інтерв'ю з Подольським читайте ТУТ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n448091
VEhrdlVXczVReXN3VEROUmN6bERkekJNVkZGME9VTXhaazVEWVRCWlVGSm9PVU00TUV4Q09EQktMMUYyZEVNd01FdzNVWFU1UjAwd1dVaFNhazVETmpCTWFsRjFXSHBSYmpsSFJEQk1jbEZ6VGtkSVRIazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору