EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  1905  27

 У рамках програми ООН до Києва прибула велика партія ліків для дітей, які страждають на онкозахворювання, а також потребують гормон росту

иконка

Велика партія ліків, закуплених МОЗ України в рамках програми ООН для дітей, які страждають на онкозахворювання й ендокринну патологію, прибула до Києва.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Укрінформ", про це повідомив у понеділок Центр новин ООН.

"До Києва доставлено велику партію медикаментів для дітей, які страждають на онкологічні захворювання, а також для дітей, які потребують гормон росту", - йдеться в повідомленні.

Ліки закуплено в рамках Програми розвитку ООН на бюджетні кошти Міністерства охорони здоров'я України.

"Запаси доставлених медикаментів бельгійського виробництва дозволять забезпечити гормоном росту 837 дітей, які страждають на нанізм різного походження", - уточнили в міжнародній організації.

"Цього року вперше закуплено соматропін у двох різних формах випуску, що дозволить підвищити ефективність препарату", - цитує Центр новин в.о. директора ПРООН в Україні Блерта Чела. Першу партію цих ліків (для дітей до десяти років) закуплено в Бельгії, друга для дітей (старшого віку) - повинна незабаром надійти з Південної Кореї.

Нанізм (низькорослість) - ендокринна патологія, яка є наслідком дефіциту гормону росту (гіпофізарний нанізм, гіпофізарно-церебральний нанізм) або генетичної патології (синдром Шерешевського-Тернера, синдром Рассела-Сільвера).

Станом на 20 квітня минулого року, в Україні зареєстровано 874 дитини у віці до 17 років включно, хворих на гіпофізарний і гіпофізарно-церебральним нанізм, 315 дітей, хворих на синдром Шерешевського-Тернера, 49 дітей, хворих на синдром Рассела-Сільвера, 12 дітей із нанізмом внаслідок хронічної ниркової недостатності, а також двоє дітей із синдромом Прадера-Віллі, які потребують лікування препаратами, закупленими в рамках програми ООН.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n448176
VEhrNGRrdzVRemN3V21KUmRYUkROR1pPUTJNd1dtSlJkbVJETXpCTVZGRjJkRWRCTUV3M1VYTnBabEpxTTNwUmJuUkRaVEJLTUQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору