EN|RU|UK
 Політика України
  2588  75

 Найкраща гарантія української безпеки - це членство України в НАТО, - Яценюк

яценюк

Україна потребує юридично зобов'язуючих безпекових гарантій, за яких жодна країна, в тому числі і Російська Федерація, не буде порушувати територіальну цілісність і суверенітет української держави.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу партії "Народний фронт", про це прем'єр-міністр України 2014-2016 років Арсеній Яценюк під час урочистого засідання Кабінету Міністрів, присвяченого 100-річчю Уряду України.

Яценюк наголосив, що нині для України чітко визначено її місце - "це місце в єдиній європейській сім'ї": "Ми довго йшли до цього. Росія нам не давала можливості це зробити".

"Сьогодні питання членства України в Європейському Союзі стоїть на порядку денному для України, і переконаний, що настане час, коли для всіх країн-членів ЄС це так само стане нагальним питанням - прийняття України до Європейського Союзу", - наголосив він.

Читайте також: Для розвитку Україні потрібна нова управлінська модель, - Яценюк

Лідер "Народного фронту" підкреслив, що питання безпеки держави є сьогодні надважливим - "військо, армія і захист нашої нації": "Росія саме мілітарними, військовими заходами намагалась і намагається знищити українську державу".

"Тому Україна потребує безпекових гарантій. Не тих гарантій, які були підписані Будапештським меморандумом, а юридично зобов'язуючих гарантій для української держави, при яких жодна країна, в тому числі і Російська Федерація, не буде порушувати територіальну цілісність і суверенітет української держави", - наголосив Арсеній Яценюк.

"Найкраща гарантія української безпеки - це членство України в НАТО. Не всі країни-члени НАТО готові до прийняття такого рішення. Український народ до цього готовий. І саме тому Україні необхідно продовжувати реформу Збройних Сил для того, щоби Збройні Сили України повністю відповідали стандартам Альянсу", - підкреслив лідер "Народного фронту".

Арсеній Яценюк зазначив, що нинішній захід "має дуже глибокі історичні корені": "Незважаючи на ті випробування, які наша українська держава і український народ відчуває протягом останнього століття, нам вдалося зберегти нашу країну".

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Надійний кордон із середньовічною імперією - це вимога часу", - Яценюк про проект "Стіна". ФОТОрепортаж

"Ми пройшли світові війни, ми пройшли голодомори, совєтську окупацію. Ми пройшли винищення української політичної еліти - цілеспрямоване винищення радянською владою кращих синів і доньок України. Але ми встояли", - сказав він.

Зі столітньої історії треба зробити висновки, наголосив лідер "Народного фронту": "Історія повторилася знову. Але на сьогодні вона повторилася зовсім по-іншому, ніж 100 років тому. 100 років тому Росія відправила свої війська для того, щоб знищити молоду українську демократію. Три роки тому Росія відправила свої війська до Криму, Донецька і Луганська, щоб знищити незалежну Україну".

"Ми постали перед екзистенційним питанням виживання української держави. І ми не повторили помилок, які, на превеликий жаль, призвели колись до падіння незалежної України. Ми знайшли в собі сили, незважаючи на внутрішній політичний супротив, який є сьогодні в Україні так само, як і 100 років тому, поставити інтереси держави і нації вище, ніж особисті", - наголосив він.

Арсеній Яценюк висловив сподівання, що за певний час "на цьому місці буде Прем'єр-міністр незалежної України - члена Європейського Союзу та члена НАТО".Источник: https://ua.censor.net.ua/n448221
VEhrdlVYSTVSMGN3VEZoUmRtUkhUekJNYjNaTU9VTjRNRXhZVVhRNVF5OHdURmhSZFhSRGQyWk9RMUl3V1ZCUmRFNURkekJNTDFGMFpFZEpNRmxNVW1ka1IwMHdUSEpSYzBORVVtYzVRM293VERkUmRFNURkMlpPUTJRd1NrUlJiM1JEWldaT1EwVXdURXhTWjA1REt6QlpTRkYyZEVkUE1FeGpQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору