1599  11

Молодіжна збірна України увійшла в ТОП-5 чемпіонату Європи з легкої атлетики, - Жданов. ВІДЕО+ФОТО

Молодіжна збірна України до 23 років посіла четверте місце на чемпіонаті Європи з легкої атлетики, який завершився в Бидгощі (Польща).

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook міністр молоді та спорту Ігор Жданов, передає Цензор.НЕТ.

"Наша команда з десятьма медалями (3 золоті, 3 срібні та 4 бронзові). Позаду залишилися збірні Італії, Іспанії, Франції", - написав він.

Молодіжна збірна України увійшла в ТОП-5 чемпіонату Європи з легкої атлетики, - Жданов 01

Чемпіонкою Європи у стрибках у висоту стала дуже талановита спортсменка Юлія Левченко, яка встановила особистий рекорд: 1,96 м.

Завантаження відео...

Ще одне "золото" для України отримав Владислав Мазур. Він переміг у стрибках у довжину, повторивши кращий результат європейського сезону серед молоді.

Олені Шамотіній не було рівних у метанні молота. Новоспечена чемпіонка Європи серед молоді, незважаючи на складні погодні умови, показала недосяжні для суперниць 67,46 м.

Також читайте: Чоловіча збірна України з баскетболу 3х3 завоювала бронзові медалі чемпіонату Європи

"Вітаю молодіжну збірну України, переможців та призерів змагань, тренерів та Федерацію легкої атлетики з гідним виступом на європейській першості. Молодці! В української легкої атлетики - гарне майбутнє", - підсумував міністр.