EN|RU|UK
 За кордоном
  11857  44

 Я підтримую надання летальної оборонної допомоги для України, - генерал ВПС США Сельва

пентагон

Військові США готові надати летальну зброю Україні, справа за рішенням Білого дому.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Голос Америки".

"Я підтримую надання летальної оборонної допомоги для безпеки України. Міністерство оборони США активно займається цим питанням на міжвідомчому рівні", - заявив генерал військово-повітряних сил США Пол Сельва у своїх свідченнях перед комітетом Сенату з питань збройних сил на слуханнях, присвячених утвердженню його на посаду заступника голови Об'єднаного комітету начальників штабів збройних сил.

У своїх свідченнях, опублікованих напередодні слухань, генерал Сельва рішуче підтримав надання летальної зброї Україні, вказавши: "Хоча обороноздатність України посилилася завдяки навчанням США, Україна все ще не має достатніх можливостей, оскільки її противник більш технологічно просунутий".

У своїх свідченнях перед комітетом Сенату генерал Сельва також погодився з генералом США Джозефом Данфордом, головою Об'єднаного комітету начальників штабів США, в тому, що найбільшою загрозою для національної безпеки є Росія.

"На сьогодні, я вважаю, що Росія є найбільшою загрозою для нашої національної безпеки", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": США готові розмістити ракети у відповідь на порушення Росією договору РСМД, - Пентагон
Источник: https://ua.censor.net.ua/n448295
VEhrNGRrdzVReXN3VEdaUmMyUkhRVEJNTjFKc1RrTTVNRXd6VW1vemVsRjBUa01yTUV3dlVYWjBRemd3VERkUmN6bERkMlpPUTJnd1MycFJhMEU5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору