EN|RU|UK
 Економіка
  5365  40

 Голик: "Дніпропетровська область - №1 за темпами розвитку в країні"

Всього за два з половиною роки команді глави Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка вдалося перетворити Дніпропетровщину в абсолютного лідера з розвитку серед регіонів.

Про це заявив радник дніпропетровського губернатора Юрій Голик, повідомляє Site. ua.

"За час керівництва областю ми в 17 разів збільшили бюджети розвитку територій у бюджетах всіх рівнів області - з трохи більше півмільярда гривень у 2014 році до 11 млрд гривень у 2017 році. Дніпропетровська область перетворилася на "будівництво століття", - зазначив Голик.
Голик: Дніпропетровська область - №1 за темпами розвитку в країні 01

За словами радника голови Дніпропетровської ОДА, керівництво області навмисно відійшло від тактики латання дірок і ямкових ремонтів, сконцентрувавшись на "будівництві нового, реконструкції та капітальних ремонтах того, що не знало ремонтів роками".

"Всього у поточному році "Команда Резніченка" побудує і реконструює 160 комунальних доріг та 3 траси міжнародного і національного значення, 25 шкіл, з них 5 - опорних, 20 лікарень, 13 водоводів, 12 дитячих садків, 5 житлових будинків з безкоштовними квартирами для черговиків. Ми будуємо парки, розчищаємо річки, реалізуємо безліч екологічних програм, впроваджуємо високотехнологічні рішення для органів влади. У першому півріччі 2017 року бюджетний дохід на одного жителя Дніпропетровщини в 1,5 рази перевищив середній дохід по Україні і становить 2,5 тис. грн на людину проти 1,7 тис. грн у середньому по країні", - заявив Голик.

Як зазначив радник Валентина Резніченка, за перше півріччя 2017 року в обласний бюджет Дніпропетровщини надійшло вже 9,7 млрд гривень, що на 13% більше запланованого і на 33,5% більше, ніж за аналогічний період минулого року. "Такими темпами ми зможемо повністю довести інфраструктуру Дніпропетровщини до європейського рівня за 3-4 роки. І ми це обов'язково зробимо", - підкреслив Голик.

Як повідомлялося, голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко заявив, що зростання соціально-економічних показників Дніпропетровщини є одним з реальних результатів процесу децентралізації в країні. "Ми реалізуємо ініціативи Президента Петра Порошенка, що стосуються процесів децентралізації у державі, демонструючи на конкретних справах наскільки розширилися можливості для місцевих громад", - зазначив Валентин Резніченко.Источник: https://ua.censor.net.ua/n448337
VEhrdlVXOU9RekV3VEdaUmRtUkhWekJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdTbFJSZG1SSFZ6Qk1MMUpuVGtNck1Fd3ZVWFJrUjBNd1dVUlJkblJEZVRCWmJsRjFUa001TUV4QlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору