EN|RU|UK
 Політика України
  3679  34

 "У закон про медреформу внесли 800 поправок. Хто б не критикував нову систему, вона потрібна людям", - Гройсман

гройсман

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час звіту уряду повідомив про хід медреформи в Україні.

Про це повідомляє кореспондент Цензор.НЕТ.

За словами прем'єра, МОЗ вдалося закупити 20 тис. стентів для хворих кардіологічними патологіями в Україні.

"Раніше на ці гроші ми могли купити тільки 12 тис. стентів. Це означає, що 8 тис. людей отримають можливість провести безкоштовне стентування за ті ж гроші", - повідомив прем'єр.

За його словами, МОЗ вдалося закупити стенти за найдешевшою ціною за останні роки.

Також він повідомив, що в країні з'явиться 13 кардіоцентрів і найближчим часом продовжиться робота над відкриттям перинатальних центрів у регіонах.

"Якщо ми продовжимо консервувати те, що маємо, люди будуть страждати від неякісної медицини, лікарі від низьких зарплат і вся галузь від неефективності і корупції. Нам потрібна нова система. Хто б її не критикував, але вона потрібна. Як ви знаєте, ми внесли пакет законів про медреформу в парламент. На жаль, ми не змогли добитися прийняття їх на цій сесії бо до законів внесено 800 правок. На їх внесення потрібен час", - повідомив він.

Нагадаємо, 8 червня Верховна Рада 227-ма голосами ухвалила за основу законопроект №6327 про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів, але відмовилася прийняти за основу законопроект №6329 про внесення змін до Бюджетного кодексу в частині фінансування сфери охорони здоров'я. Обидва законопроекти є частиною медичної реформи.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n448361
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору