EN|RU|UK
 Економіка
  6309  18

 Основні фінансові показники запорізької "Іскри" за перший квартал впали. ДОКУМЕНТ

Чистий прибуток НПК "Іскра" за перший квартал 2017 року становить 619 тисяч гривень, тоді як за аналогічний період 2016 року показник становив 32 мільйони 942 тисячі гривень.

Про це стало відомо з фінансового звіту, опублікованого на сайті підприємства, передають "Українські новини".

У звіті також спостерігається падіння показників валового доходу з 328 мільйонів гривень у першому кварталі 2016 року до 18 мільйонів гривень у першому кварталі поточного року, а також доходу від реалізації продукції: 70 мільйонів гривень порівняно з 795 мільйонів гривень.

Падіння доходів відбилося і на інших показниках. Так, заборгованість з оплати праці з початку року по кінець першого кварталу збільшилася на 13% і становила 18 мільйонів гривень. Також збільшилася і кредиторська заборгованість за надані послуги, роботи і товари. На кінець першого кварталу цей показник становив 9 мільйонів гривень.

Довідка. Казенне підприємство "Науково-виробничий комплекс "Іскра" об'єднує в собі конструкторське бюро і електромашинобудівний завод. Це підприємство спеціалізується на розробці і виготовленні сучасних радіолокаційних станцій і комплексів радіоелектронної боротьби. З 2011 року входить у концерн "Укроборонпром". У січні 2017 року в підприємства змінився керівник: новим директором став колишній заступник голови концерну "Укроборонпром" Юрій Пащенко.

Основні фінансові показники запорізької Іскри за перший квартал впали 01Основні фінансові показники запорізької Іскри за перший квартал впали 02Основні фінансові показники запорізької Іскри за перший квартал впали 03Основні фінансові показники запорізької Іскри за перший квартал впали 04

Источник: https://ua.censor.net.ua/n448499
VEhrNGRrdzVReXN3VEVoUmRuUkhRVEJNTjFGMlpFTjNaazVEYWpCTWNsSm5Ua01yTUV4SVVYWjBSMEV3VERkUmRtUkRMekJaUkZGMmRFTTQ=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору