EN|RU|UK
 Економіка
  7075  26

 "Щодо підприємства "Мотор Січ" є кілька кримінальних проваджень", - Луценко

мотор сич мотор-сич мотор-січ моторсич

Стосовно ПАТ "Мотор Січ" (Запоріжжя) відкрито кілька кримінальних проваджень.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна", про це заявив Генеральний прокурор України Юрій Луценко.

"Щодо підприємства "Мотор Січ" є кілька кримінальних проваджень. Одне з них веде Служба безпеки України, і воно зводиться до того, що велика частина акцій, які були раніше виведені на офшорні компанії, у власність була передана в невстановленому законодавством порядку", - сказав він.

За його словами, підприємства оборонного комплексу, до яких належить "Мотор Січ", повинні погоджувати відчуження своїх акцій із відповідними державними установами, а, на думку слідства, цього зроблено не було.

Луценко також розповів, що Генпрокуратура проводить перевірку ймовірного розкрадання державних коштів під час виконання підприємством державного оборонного замовлення. "Ідеться про ймовірне завищення цін на двигуни і надалі виведення коштів через фіктивні структури, в тому числі через використання так званих сміттєвих акцій", - пояснив він.

За словами Генпрокурора, протягом місяця будуть проводитися обшуки, експертизи і потім ГПУ зможе вийти на оголошення підозри.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Правоохранители проводят обыски на запорожском предприятии "Мотор Січ"

"Зараз як фігуранти у справі значиться керівництво підприємства "Мотор Січ"... Ніхто не призначає підозри, а тим більше винних. Ми повинні проаналізувати документи, хто підписував, хто дозволяв. Тільки після того, як документи будуть вивчені, ми оголосимо підозру", - підкреслив Луценко.

Також Генпрокурор розповів: "Антимонопольний комітет відмовив покупцеві контрольного пакета акцій "Мотор Січі". Цим покупцем є громадянин іншої держави. З огляду на позицію Антимонопольного комітету, контрольний пакет акцій до них також не перейшов. Антимонопольний комітет пояснює це невідповідністю конкурентоспроможності".

Нагадаємо, власником і президентом "Мотор Січ" є народний депутат з групи "Воля народу" В'ячеслав Богуслаєв.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n448674
VEhrdlVXMDVSMFF3V1dKUmRHUkRPVEJNY2xGMmFUaDJNRmxFVVhaMFF6TXdXVWhSZFRsSFZ6Qk1WRkpuT1VONU1FeEVVWFprUXprd1dUazRNRXA2VVhaMFIwTXdURGRTWjBZdlVXOWtRMGN3V1dNOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору