EN|RU|UK
 За кордоном
  22689  84

 Роскомнадзор дозволив ЗМІ використовувати слова "мудак" і "мудило": явище дійсно зустрічається в природі. ДОКУМЕНТ

гопники

Федеральна служба РФ з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнадзор) не вводила заборону на використання у ЗМІ слів "мудак", "мудило" та їхніх похідних.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться у відповіді голови відомства Олександра Жарова на запит головного редактора "Нової газети" Дмитра Муратова.

Журналіст у запиті пише: "Чи можливе вживання в газетних текстах, безсумнівно, лайливого слова "мудило" ("мудак")? Думки з цього приводу співробітників нашого видання розійшлися: одні стверджують, що вищенаведеного слова немає в забороненому списку, інші ж упевнені, що його використання обернеться винесенням попередження газеті з боку Роскомнадзору, незважаючи, повторюся, на відсутність цього слова в переліку заборонених до публікації. До того ж, шановний Олександре Олександровичу, явище це є. А слова немає?"

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Путін заборонив давати дітям імена у вигляді цифр, титулів і матів

Чиновник відповів: "Повідомляю, що явище, описане Вами, дійсно зустрічається в природі. Більш того, в російській мові існують і згадані Вами слова та їхні похідні, що характеризують дане явище. Повинен заявити, що слова, яким присвячений Ваш запит, належать до лайливих, не є нецензурними, а отже, не потрапляють під дію статті 4 Закону Російської Федерації від 27 грудня 1991 № 2124-1 "Про засоби масової інформації".


Роскомнадзор дозволив ЗМІ використовувати слова мудак і мудило: явище дійсно зустрічається в природі 01

(Скан-копія "Нової газети")Источник: https://ua.censor.net.ua/n448804
VEhrNGRrdzVRemd3VEVSU1ozUkhUekJNY0Rnd1NtWlJiazVEUjJaT1EyY3dURGRTWjJSRE5qQk1OMUYyVGtNNU1FeEVVWE01UXpjd1dTOVJkRWg2VVc5T1F5c3dXVWhTYkhSSFVBPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору