EN|RU|UK
 За кордоном
  9434  23

 "Ні російському фашизму": сотні людей пройшли маршем у центрі Тбілісі

грузия

У Тбілісі відбувся хід "Ні російському фашизму".

Як інформує Цензор.НЕТ, про це пише Російська служба ВВС.

"Ні російському фашизму" - під таким гаслом сотні людей пройшли маршем по проспекту Агмашенебелі в центрі Тбілісі в неділю. Ходу, який організувала партія "Рух за свободу - Європейська Грузія", спробували протистояти учасники "контр-акції", які зібралися на тому ж проспекті.

Місцем проведення ходу "Європейська Грузія" обрала популярний у туристів проспект столиці, де 14 липня вже відбувався націоналістичний "Марш грузин" із вимогою посилити імміграційну політику і витурити з Грузії нелегальних іммігрантів.


За словами представників "Європейської Грузії", їхній хід став відповіддю на цей марш і демонстрацією того, що Грузія є толерантною країною, де немає місця фашизму і ксенофобії, які продемонстрували на марші і які, на їхню думку, штучно нав'язують із Росії.

"Цією акцією ми кажемо ні фашизму, який, на жаль, виявляли на цій вулиці кілька днів тому, коли одна досить маргінальна, але тим не менш ксенофобно налаштована група висловила цілковито неприйнятну позицію, котра суперечить грузинським цінностям. Ця акція проти них, а також проти влади, яка робить усе для того, щоб такі групи діяли", - заявив Бі-бі-сі один із лідерів партії Сергі Капанадзе.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n448906
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору