1587  5

Українець Говоров завоював "бронзу" чемпіонату світу на дистанції 50 метрів батерфляєм

говоров

Український плавець Андрій Говоров завоював бронзову медаль на Чемпіонаті світу з водних видів спорту на дистанції 50 метрів батерфляєм.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН.

Українець проплив дистанцію за 22.84 секунди.

Наш спортсмен невдало стартував, дуже швидко виринувши з води і зробивши, таким чином, грубу помилку. Втім, на середині басейну (25 метрів) він вже лідирував, і протримався на першому місці до останніх метрів дистанції. У кінцівці Говоров знову припустився грубої помилки, не потрапивши в дотик, і поступившись основним опонентам.

Перемогу здобув Бенджамін Проуд з Великої Британії - 22,75 секунди, друге місце у Ніколаса Сантоса з Бразилії - 22,79.

Медаль Говорова стала восьмою для збірної України на турнірі в Будапешті.

Нагадуємо, чемпіонат світу з водних видів спорту відбувається в Будапешті з 14 по 30 липня.