EN|RU|UK
 Економіка
  1406  10

 У гонитві за новими інвесторами не можна забувати про тих, хто вже працює на українському ринку, - Офіс Національної інвестиційної ради

Офіс Національної інвестиційної ради сподівається на справедливе рішення в судовому розгляді між компанією "Філіп Морріс Україна" і Державною фіскальною службою.

Про це повідомила голова офісу Юлія Ковалів, передають Українські новини.

25 липня відбудеться чергове засідання Апеляційного суду Харківської області за позовом ДФС до "Філіп Морріс". ДФС опротестовує т. зв. "Митний режим переробки", згідно з яким компанія виробляла частину продукції в 2015-2016 роках. Державна фіскальна служба вимагає доплати 635 млн грн податків, незважаючи на те, що раніше Харківська митниця дозволила компанії працювати в цьому режимі.

"У гонитві за новими інвесторами не можна забувати про тих, хто працює на українському ринку вже багато років. Їхні історії успіху - найкраща реклама для нашої країни в очах потенційних інвесторів. "Філіп Морріс" є третім за розмірами відрахувань платником податків в Україні. За минулий рік вона сплатила понад 13,5 млрд грн податків. Ми сподіваємося, що завдяки реформам, спрямованим на поліпшення бізнес-клімату, зокрема і реформі адміністрування податків, таких суперечок буде все менше і менше", - зазначила Юлія Ковалів.

Офіс Національної інвестиційної ради - організація, завданням якої є системне покращення інвестиційного клімату країни та залучення великих міжнародних інвесторів, а також сприяння роботі національної інноваційної системи.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449054
VEhrNGRrdzVSMWN3VEROUmMzUkRNVEJaU0ZKbmRFTXJNRmxFVVhWSWVsRnNUa05yTUV0RlBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору