EN|RU|UK
 Політика України
  2380  29

 Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце

Сервісні центри МВС, які прийшли на заміну колишнім МРЕВ, уже рік проходять процес перетворення в сучасну, відкриту і клієнтоорієнтовану платформу державного сервісу.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє Департамент комунікації МВС.

По всій країні відбувається відкриття нових сервісних центрів, які працюють за принципом прозорого офісу.

Як інформує МВС, крім поновлення центрів і впровадження стандартів надання послуг, одним із важливих кроків реформи було проведення Програми стажування. Упродовж року в сервісні центри МВС надійшло понад 22 тисячі анкет. Конкурс на одне вакантне місце в деяких областях сягав 60 претендентів. Більш ніж половину стажистів працевлаштували. Серед них 94% - молоді люди у віці від 21 до 35 років, 96% із них не мають досвіду роботи в органах МВС, проте більшість попередньо працювали в сфері обслуговування.

Також читайте: Наше головне завдання - втілення європейських цінностей і стандартів у життя кожного українця, - Турчинов. ФОТОрепортаж

Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце 01Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце 02Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце 03Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце 04Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце 05Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце 06Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце 07Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце 08Співробітників у сервісні центри МВС відбирали з 22 тисяч кандидатів. Іноді конкурс доходив до 60 осіб на місце 09

Також дивіться: Новий сервісний центр МВС відкрився в Хмельницькому. ФОТОрепортаж

Крім цього, в МВС наголошують, що для уникнення незручностей і для швидкого доступу до послуг треба дотримуватися таких правил:

• перед приїздом у центр слід ознайомитися з послугами й переліком необхідних документів на сайті hsc.gov.ua;

• отримати консультацію онлайн на Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС;

• зателефонувати за номером (044) 290-19-88 - тут можна отримати інформацію, поскаржитися або подякувати.

Крім цього, в МВС закликають не звертатися за платною допомогою до сторонніх (так званих "рєшал"), оскільки вони можуть обдурити.

Відеоінструкції про отримання послуг можна подивитися на офіційному Youtube-каналі Головного сервісного центру МВС.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449059
VEhrNGRrdzVSMEV3VEZoU2FFNURLekJaUkZGMlRrTTBaazVEWXpCS1RGRnZXSHBSYms1RFp6QktXRkZyWnowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору