EN|RU|UK
 Суспільство
  5841  7

 У військові виші й коледжі сержантського складу оголошено додатковий набір, - Міноборони

минобороны армия всу

У Міністерстві оборони України оголосили додатковий прийом на навчання у військових вищих навчальних закладах і коледжах сержантського складу.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться на сайті Міністерства оборони.

Повідомляють, що у зв'язку зі збільшенням обсягів прийому на навчання у вищих військових навчальних закладах і військових навчальних підрозділах вищих навчальних закладів, військових коледжів сержантського складу міністр оборони Степан Полторак ухвалив рішення про проведення додаткового прийому на навчання.


Прийом документів кандидатів на навчання від військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу відбувається до 30 липня, а від цивільної молоді - до 7 серпня.

Проведення вступних випробувань для військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу триватиме з 31 липня до 10 серпня, а для цивільної молоді - 8-10 серпня. Зарахування вступників відбуватиметься до 18:00 11 серпня.


Мають право брати участь у конкурсі за результатами іспитів із конкурсних предметів військовослужбовці ЗСУ, інших військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту Мінінфраструктури, які проходять строкову військову службу.

Також громадяни України, звільнені зі строкової військової служби в рік вступу до вищого навчального закладу, військовослужбовці рядового, сержантського (старшинського) складу, які проходять військову службу за контрактом, студенти вищих навчальних закладів, які виявили бажання вступити на навчання у ВНЗ і надалі проходити військову службу за контрактом на посадах осіб офіцерського складу.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Статус УБД вже отримали понад 207 тис. учасників АТО, - Міноборони
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449108
VEhrNGRrdzVRM2t3VEROUmRETjZVVzVPUjFjd1RETlJkblJEZURCTU4xSm5Ua01yTUV3elVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору