EN|RU|UK
 Політика України
  3415  18

 Підприємці Дніпропетровщини заробили в Prozorro понад 39 млрд грн, - Резніченко

резниченко

Від початку роботи системи електронних торгів Prozorro підприємці Дніпропетровщини заробили 39,2 млрд грн. Найчастіше вони продавали фармацевтичну продукцію, медичне обладнання та продукти харчування, заявив голова ДніпроОГА Валентин Резніченко.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

"Активність бізнесу в Prozorro постійно зростає. Порівняно з 2015 кількість підприємців, які працюють через систему електронних торгів, збільшилася вдесятеро - до більш ніж 8,6 тисяч", - зазначив Резніченко.

Щотижня до роботи в Prozorro приєднуються близько 100 підприємців. Серед найпоширеніших товарів, які вони продають, - фармацевтичні та харчові продукти, серед послуг - будівельні роботи й поточний ремонт.

"За час роботи електронної системи бізнесмени Дніпропетровщини виграли по всій Україні 81,5 тисячі лотів на понад 39 млрд гривень. З цих доходів сплатили податки - це додаткові кошти, які надходять у бюджет регіону", - додав голова області.

У серпні 2015 року ДніпроОГА стала однією з перших держадміністрацій в Україні, яка перевела держзакупівлі в систему Prozorro. Одночасно облдержадміністрація почала залучати до роботи і вчити користуватися сервісом підприємців. Зараз область у трійці лідерів України за кількістю бізнесменів, які працюють через електронну систему.

Як повідомляли, голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко заявив, що зростання соціально-економічних показників Дніпропетровщини є одним із реальних результатів процесу децентралізації в країні. "Ми реалізуємо ініціативи Президента Петра Порошенка, які стосуються процесів децентралізації в державі, демонструючи на конкретних справах, наскільки розширилися можливості для місцевих громад", - зазначив Валентин Резніченко.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449218
VEhrdlVXOU9RekV3VEdaUmRtUkhWekJaWmxGMFpFTTVNRXh5VVhacE9IWXdURlJSZEdSSFFUQk1ZbEYwT1VOM01FeHlVbWM1UXk4d1dtSlJjM1JETnpCYVdqZ3dUQzlTYkhSRE1EQk1MMUpuVGtNME1GcFVVWFpPUjBjd1dsbzRNRXBVVVhaa1IxY3dUQzlTWjA1REt6Qk1MMUYwWkVkRE1GbEVVWFowUTNrd1dXNVJkVTVET1RCTVFUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору