EN|RU|UK
 Політика України
  1863  9

 Порошенко схвалив ратифікацію угоди з Європолом

порошенко

Документ розширює співпрацю між Україною та Європейським поліцейським офісом.

Президент Петро Порошенко підписав закон, що передбачає ратифікацію угоди про оперативну і стратегічну співпрацю з Європейським поліцейським офісом. Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби голови держави.

У повідомленні мова про те, що набуття чинності Угодою поглибить інтеграцію України в політику Європейського Союзу в сфері юстиції та внутрішніх справ, у розвиток досягнень у рамках Плану дій ЄЄ щодо лібералізації візового режиму між Україною та ЄЄ.

Документ розширює співпрацю між Україною та Європейським поліцейським офісом з метою підтримки України і держав-членів Європейського Союзу в запобіганні та боротьбі з організованою злочинністю, тероризмом та іншими формами міжнародної злочинності. Йдеться про активізацію обміну оперативною інформацією в рамках кримінальних проваджень і створення можливостей для спільних заходів із розслідування злочинів і розшуку осіб, причетних до скоєння злочинів.

Також читайте: Рада ратифікувала Угоду про співпрацю України та Європолу

Крім обміну інформацією, співпраця може передбачати відповідно до встановленого Рішенням Ради Європолу завдань Європолу обмін спеціальними знаннями, загальними відомостями, результатами стратегічного аналізу, інформацією про процедури кримінальних розслідувань, інформацією про методи запобігання злочинності, участь у навчальних заходах, а також надання консультацій і підтримки в окремих кримінальних розслідуваннях.

Документ набуває чинності з дати направлення Європейським поліцейським офісом дипломатичними каналами письмового повідомлення України про отримання й прийняття повідомлення України про завершення нею внутрішньодержавних ратифікаційних процедур.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n449259
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVIwUXdURkJSZG5SRE1EQk1Ramd3U1ZSUmMzUkhRVEJNTjFGMk9VTXJNRXgwT0RCSlZGRnpkRWRCTUV3M1VYWTVRM2M9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору