EN|RU|UK
 Політика України, За кордоном
  15438  146
Матеріали за темою:

 Нові санкції США щодо Росії можуть негативно вплинути на енергонезалежність ЄС, - Єврокомісія

еврокомиссия

Європейська комісія побоюється, що схвалений 25 липня Палатою представників Конгресу США законопроект, що впроваджує нові санкції проти Росії, може негативно вплинути на енергетичну незалежність Європейського Союзу.

Про це йдеться в повідомленні Єврокомісії, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські Новини.

"Комісари висловили свою заклопотаність, зокрема, через можливий вплив законопроекту на енергетичну незалежність ЄС. Законопроект, схвалений Палатою представників США, демонструє, що враховується низка цих проблем. Проте, він передбачає введення санкцій стосовно будь-якої компанії (включаючи європейську ), яка робить внесок у розроблення, технічне обслуговування, модернізацію або ремонт трубопроводів для експорту електроенергії Російською Федерацією", - сказано в повідомленні.

Залежно від реалізації цього законопроекту, на думку Єврокомісії, це може вплинути на інфраструктуру, що транспортує енергоресурси в Європу, зокрема на технічне обслуговування і модернізацію трубопроводів у Росії, які живлять газотранспортну систему України. Це може також вплинути на проекти, що мають вирішальне значення для цілей диверсифікації ЄС, таких як проект Балтійського зрідженого природного газу.

"Хоча колегія наголосила на важливості режиму санкцій проти Росії і його суворого здійснення, вона висловила занепокоєння з приводу можливих негативних політичних наслідків законопроекту", - йдеться в повідомленні.

У повідомленні також зазначається, що на зустрічі лідерів країн "Великої сімки" в травні підкреслювалося, що нові санкції повинні координуватися між союзниками.

"ЄС повністю прихильний до режиму санкцій щодо Росії. Однак єдність G7 щодо санкцій і тісної координації між союзниками лежить в основі забезпечення повного здійснення "Мінських угод". Це основна мета ЄС і США. Американський законопроект може мати ненавмисні односторонні наслідки, які впливають на інтереси енергетичної безпеки ЄС. Ось чому Комісія сьогодні зробила висновок про те, що якщо наші проблеми не будуть взяті до уваги, ми готові діяти належним чином", - цитується Єврокомісією її президент Жан-Клод Юнкер.

ЄС заявляє про побоювання за всіма дипломатичними каналами зі США та іншими своїми колегами. У повідомленні підкреслюється, що Єврокомісія уважно стежитиме за тим, що відбувається в США законодавчим процесом і подальшою реалізацією законопроекту, а також швидко реагуватиме, якщо це буде потрібно.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n449267
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UjBJd1RFUlJkbVJETmpCWllsSnNkRWRZWms1RE1UQk1NMUYwWkVkQk1FeFFVWFJrUjBNd1RHcFJkWFJEZDJaT1EwVXdURXhTWjA1REt6Qk1jbEYyZEVNNE1GcGlVbWRrUjFjd1dUazRNRXRFVVhaMFIwSXdXbUpTYWpONlVXOWtRMjh3U2tFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору