EN|RU|UK
 Суспільство
  3196  8
Матеріали за темою:

 Сьогодні закінчилася реєстрація заяв охочих вступити до вищих навчальних закладів, - Міносвіти

образование тестирование вуз

26 липня закінчується реєстрація заяв вступників для отримання ступеня бакалавра (магістра медичного, ветеринарного й фармацевтичного напряму).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється на сайті Міністерства освіти України.

Сьогодні абітурієнти можуть перевірити в кабінетах статус поданих заяв і коректність відображення в них даних. Це можна зробити і в смартфонах, і планшетах за допомогою мобільного додатку Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) "Особистий електронний кабінет вступника".

Всі заяви, які надійшли до ВНЗ більш ніж три дні тому, приймальні комісії вже опрацювали до 10 години ранку. У кабінетах вступників має з'явитися статус "Допущено до конкурсу" або "Відмовлено". Заяви, які будуть надходити протягом сьогоднішнього дня, будуть відпрацьовуватися приймальними комісіями до 18 години 27 липня.

Ті абітурієнти, які не змогли подати електронні заяви, можуть подавати їх у паперовому вигляді - незалежно від наявності зареєстрованого особистого електронного кабінету. Подані паперові заяви будуть оброблені приймальними комісіями і внесені в єдину базу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n449299
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору