9989  9

Україна на Всесвітніх іграх: каратист Горуна завоював п'яту золоту медаль для збірної. ФОТО

Каратист Станіслав Горуна здобув для української збірної п'яту золоту нагороду на Всесвітніх іграх у Вроцлаві (Польща).

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, він виграв фінальний бій проти іранця Алішгара Ашабарі.

Початок був за іранцем, який швидко заробив два бали. Але на останніх секундах триочковий прийом ногою в голову дав перемогу львів'янину.

"Останній бій був важким. Суперник добре відчував дистанцію і читав мої дії. Була відмашка ліктем: нічого страшного, це робочий процес. Головне - остаточний результат, який у мене є! З такою підтримкою українців, яка була тут, у Вроцлаві, все можливо. Я вважаю, Всесвітні ігри є пробними перед Олімпійськими, тому перемога в Польщі дуже надихає", - сказав чемпіон.

Змагання триватимуть до 30 липня.

Нагадаємо, що в загальнокомандному заліку попередніх Всесвітніх ігор, що відбулись у 2013 році в Калі (Колумбія), збірна України посіла 7-е місце серед 98 країн-учасниць, завоювавши 28 медалей - 9 золотих, 10 срібних і 9 бронзових.

Україна на Всесвітніх іграх: каратист Горуна завоював пяту золоту медаль для збірної 01