EN|RU|UK
 За кордоном
  21265  38

 Німеччина має намір відмовитися від п'яти проектів, пов'язаних із російським "Північним потоком-2"

поток северный

Федеральне агентство з мереж у Бонні вимагає вилучити з плану розвитку газотранспортної мережі Німеччини п'ять проектів, пов'язаних із розширенням "Північного потоку".

Як інформує Цензор.НЕТ, передає DW із посиланням на прес-реліз регулятора.


За оцінкою відомства, перспективи їх реалізації занадто невизначені. Їх знову додадуть у план тоді, коли будуть необхідні дозволи на будівництво "Північного потоку-2".

При цьому три з цих проектів ще недостатньо опрацьовано, тому відомство поки не може їх затвердити.

У реалізації ще двох проектів, за інформацією операторів мереж магістральних трубопроводів, більше немає потреби через зміну планів.

"Такими поправками ми захищаємо німецьких споживачів газу від непотрібних витрат. Дорогі проекти з розширення німецької газотранспортної мережі слід реалізовувати тільки в тому випадку, якщо вони дійсно необхідні", - заявив голова відомства Йохен Хоман.


План розвитку газотранспортної мережі складають раз на два роки оператори магістральних трубопроводів, його перевіряє Федеральне агентство з мереж. Рішення відомства про необхідні заходи щодо розвитку газотранспортних мереж обов'язкові для виконання для компаній-операторів.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449359
VEhrNGRrdzVRM293VEVSUmRETjZVWE01UTNjd1RHWlJkblJETHpCWlJGRjJkRU41TUZwaVVYUkllbEZ1T1VkWE1FeE1VWFprUjFjd1dXWlJkbVJETkRCTWEyY3dUQzlSZG5SSFF6QmFZbEYxYm5wUmJtUkhWekJNZWxGMFpFZElNRmxtVVhWT1F6a3dURUU5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору