EN|RU|UK
 Політика України
  224648  322

 Триває підготовка захоплення влади і повалення конституційного ладу, - губернатор Запорізької області Бриль

брыль

Голова Запорізької ОДА заявляє про підготовку захоплення державної влади в регіоні.

Голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль заявляє про підготовку захоплення державної влади в регіоні. Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Радіо Свобода".

Так, виступаючи під час позачергової сесії облради 27 липня, Бриль заявив про підготовку "масштабних активних дій, спрямованих на підтримку насильницької зміни або повалення конституційного ладу, захоплення державної влади, зміни кордонів території або державного кордону України, а також фінансування зазначених дій".

"Із залученням різних джерел у владних колах використовуються різні шляхи збору та передачі інформації службового характеру. Акумуляція коштів для фінансування протестних акцій відбувається за рахунок отримання протиправним способом бюджетних коштів ... Системні зловживання бюджетними коштами, гальмування виконання соціально важливих екологічних програм, злочини в сфері земельних відносин, блокування програм на важливих соціальних напрямках, підтримка деструктивної діяльності в сфері медицини, будівництва доріг, комунальних інфраструктур та інших стратегічних об'єктів регіону, доведення їх до вкрай низького стану викликає протестні настрої серед населення, що постійно зростають, які планується використовувати для досягнення зазначених злочинних планів", - заявив Бриль.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n449407
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору