EN|RU|UK
 Політика України
  12947  293

 У разі оголошення виборів можемо йти разом із ПС та Національним корпусом, - Тягнибок

тягнибок

ВО "Свобода" в разі оголошення парламентських виборів може об'єднатися з "Правим сектором" і "Національним корпусом".

Про це в інтерв'ю Цензор.НЕТ заявив лідер політсили Олег Тягнибок.

"Ми реально і правдиво об'єдналися навколо ідеологій. Але те, що ця розмова назріває, це правда. І я не виключаю, що ми спільно можемо піти на вибори. Бо ми маємо порозуміння з багатьох питань. Наші зустрічі проходять продуктивно, якщо так можна сказати. Ми навіть один одному сказали, що ми подорослішали; ми дозріли до того, що ми можемо координувати свої дії і співпрацювати. І це - не з розрахунку", - сказав Тягнибок, відповідаючи на питання, яка вигода правим партіям від об'єднання.

При цьому лідер "Свободи" запевнив, що конкретно питання квот і участі у виборах не обговорювалося.

За його словами, він задоволений результатами Меморандуму правих сил.

"Як голова партії я задоволений. По-перше, наша співпраця має ідеологічне підґрунтя. Ми скоординували свої дії на основі тих 20 пунктів. Це є дуже важливо. Тому що, якщо порівнювати цю нашу співпрацю з співпрацею з тими ж Кличком і Яценюком, то там у нас не було ідеологічності. Був тактичний союз з метою побороти Януковича. А в цьому випадку у нас ідеологічні моменти збіглися. Більше того, за цей час ми провели кілька десятків досить успішних акцій. Наприклад, нам спільно вдалося протягнути рішення чотирьох обласних рад (Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської і Дніпропетровської), які підтримали цей Національний маніфест. І ці ради, за нашим наполяганням висловили вимогу до Президента України підписати закон про амністію для добровольців.

Ще раз: я задоволений цією співпрацею. Вона не відбувається так бурхливо і швидко, а потім спадає (як це буває у нашій українській політиці). Ні, ми працюємо планомірно, адаптуємося один до одного. Це є різні мікросередовища. І ми розуміємо: для того, щоб ці мікросередовища завтра працювали як єдине ціле, треба притиратися. Наразі діалог, який ведеться між керівництвом цих політичних сил, є позитивний. Якщо навіть і є якісь непорозуміння, ми їх на найвищому рівні дуже швидко згладжуємо", - уточнив політик.

Також читайте: "На більшість пунктів документа у нас вже є готові законопроекти в парламенті", - Тягнибок про спільний маніфест "Свободи", ПС і "Національного корпусу"

Повне інтерв'ю з Олегом Тягнибоком читайте тут.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n449422
VEhrdlVXOTBSMUF3VEZCUmRtUkROREJNU0ZGMmRFTTJUSGt2VVc5a1Eza3dURGRSYzJSREt6Qk1WRkZ6U0hwUmJqbEhRVEJNUkZGemRFTTBNRXhyWnpCWlNGRjBaRU0yTUZsTVVYWjBSMEZtVGtOa01FeEVVbWgwUjFjd1REZFJkbVJEZHpCTWRsSnFUa001TUV4cVVYVlRSRkYxZEVNck1GbEVVWFk1UjBRd1dVVTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору