EN|RU|UK
 Політика України
  9946  54

 Рейтинг голів ОДА від КВУ: перша трійка - Світлична, Барна, Москаль

Юлія Світлична, голова Харківської ОДА, зберігає лідерство в рейтингу діяльності очільників облдержадміністрацій у першому півріччі, який підготував Комітет виборців України.

Результати дослідження презентували сьогодні під час прес-конференції, передає РБК-Україна.

За даними КВУ, у першій п'ятірці рейтингу - Юлія Світлична (Харківщина), Степан Барна (Тернопільщина), Геннадій Москаль (Закарпаття), Сергій Кузьменко (Кіровоградська область) і Павло Жебрівський (Донецька область).

"Очолила рейтинг, як і за підсумками першого кварталу цього року, голова Харківської ОДА Юлія Світлична. Експерти відзначили ініціативи голови Харківської ОДА щодо підвищення зарплатні на промислових підприємствах області", - йдеться в дослідженні.

За словами експертів, зазначено в дослідженні, Світлична значну увагу приділяє контактам із закордонними партнерами.

"На початку червня із візитом до Харкова прибула Президент Литви Даля Грібаускайте, яка відкрила в місті Дні Литви. Також наприкінці червня у Харкові відбулося засідання Моніторингового комітету Конгресу регіональних влад Ради Європи. Відповідний захід вперше відбувся в Україні, участь у ньому взяли депутати із 31 країни", -зазначено в документі.

Голова Тернопільської ОДА Степан Барна піднявся з четвертого місця на друге, йдеться в дослідженні. Також, за даними КВУ, піднявся з п'ятого на третє місце Геннадій Москаль.

Тим часом, Сергій Кузьменко, очільник Кіровоградської ОДА, втратив одну позицію. Замикає п'ятірку лідерів очільник Донецької області Павло Жебрівський, який за підсумками першого кварталу посідав друге місце.

Рейтинг голів ОДА від КВУ: перша трійка - Світлична, Барна, Москаль 01Рейтинг голів ОДА від КВУ: перша трійка - Світлична, Барна, Москаль 02Рейтинг голів ОДА від КВУ: перша трійка - Світлична, Барна, Москаль 03


"Середній результат (верхня частина) продемонстрували Сумська, Вінницька, Чернігівська, Житомирська, Миколаївська, Львівська та Дніпропетровська області. Нижня частина "середняків" - Київська, Одеська, Луганська, Запорізька, Хмельницька, Херсонська та Полтавська області. Значна диференціація показників у межах одного регіону в цій групі свідчить про нерівномірну увагу голів ОДА до різних сфер життя регіону", - зазначено в дослідженні.

Також за даними рейтингу останні місця посіли Івано-Франківська (Олег Гончарук), Чернівецька (Олександр Фищук), Рівненська (Олексій Муляренко), Волинська (Володимир Гунчик) та Черкаська (Юрій Ткаченко) області.

"Аутсайдер за підсумками рейтингу першого півріччя - керівник Черкаської ОДА Юрій Ткаченко - опустився порівняно з попереднім дослідженням на 3 позиції. Упродовж І півріччя в області було зафіксовано зниження темпів промислового виробництва (на 3,6% за січень-травень). Окрім цього, експерти відзначили проблеми області в питанні подолання корупції", - зазначив гендиректор КВУ Олексій Кошель.

Оцінка роботи голів ОДА базувалася на двох критеріях: показниках соціально-економічного розвитку регіонів та опитуванні місцевих експертів. У лютому 2017 року КВУ оприлюднила перший рейтинг голів ОДА, який базувався на результатах роботи у 2016 році. З 2017 року діяльність голів ОДА оцінюють щоквартально.

З повним текстом дослідження можна буде ознайомитися на сайті КВУ.Источник: https://ua.censor.net.ua/n449480
VEhrdlVXdGtRM2N3V1VSUmRtUkRkMlpPUTJnd1RFeFNiSFJIUXpCTWRsRjFUa2RJTUV3elVYTkRPSFl3U25KUmEzUkRhZz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору