EN|RU|UK
 Політика України
  7810  32

 Після заяви Ле Пен про підтримку Кремля "Свобода" розірвала відносини з "Національним фронтом Франції", - Тягнибок

тягнибок

Після заяви лідера Національного Фронту Франції Марін Ле Пен про підтримку Кремля Олег Тягнибок надіслав їй лист, у якому пояснив ситуацію. Однак відповіді від Ле Пен не було.

Про це лідер "Свободи" сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Читайте також: У разі оголошення виборів можемо йти разом із ПС та Національним корпусом, - Тягнибок

"Після того, як Марін Ле Пен стала головою партії, у нас навіть не було ніяких спільних заходів і заяв. Коли ж відбулася анексія Криму і з'явилась перша заява Марін ле Пен про нібито підтримку позиції Москви, я моментально написав їм листа з поясненнями. Я запевнював пані Ле Пен, що, мовляв, ви помиляєтеся. І ми детально розписали там, що це агресія Путіна проти України", - повідомив політик.

За словами Тягнибока, відповіді на цей лист він не отримав: "Замість відповіді була ще більш агресивна заява на підтримку Росії. І після цього ми заявили, що ми розриваємо наші стосунки з ними і виходимо з "Євронат".

За словами лідера "Свободи", під час співпраці з Національним фронтом Франції не було ознак його зв'язків із Кремлем.

"У нас була дуже тісна співпраця з Національним фронтом Франції, і десь 20 років тому ми з Жан-Марі Ле Пеном навіть підписували відповідний документ, - зазначив Тягнибок. - Він приїжджав сюди в Україну, на наше запрошення був у Києві, у Львові, брав участь у нашому з'їзді. І я заперечую те, що на той час були якісь ознаки його співпраці з Росією.

Пізніше, коли Марін Ле Пен очолила партію, у нас відбулася одна зустріч. Власне, ця фотографія була зроблена одразу після того, як вона стала керівником партії. На той час "Свобода" єдиною з пострадянських політичних партій була спостерігачем у такій організації як "Євронат". Це була організація, яка об'єднувала європейських націоналістів. Ми не могли бути дійсним членом, тому що такий статус могла мати лише партія з країни, яка входить в Євросоюз.

Відверто скажу, що в нас з Марін Ле Пен від самого початку не було таких теплих стосунків, як з її батьком. Більше того, там навіть був певний скандал, коли вона виключила його з партії. Ми не хотіли в цей скандал втручатися. Але вплив команди Жан-Марі Ле Пена, у тому числі Бруно Голніша (саме з ним ми тоді більше контактували, і саме у нього Марін Ле Пен виграла внутрішньо партійні вибори; саме він і був головою оцього "Євронат") тоді зменшувався".

Також читайте: Ле Пен висунуто звинувачення у справі про фіктивне працевлаштування її помічників

Повне інтерв'ю з Олегом Тягнибоком читайте тут.Источник: https://ua.censor.net.ua/n449485
VEhrdlVXOTBSMUF3VEZCUmRtUkROREJNU0ZGMmRFTTJaazVEWXpCTVJGSm5Ua2RYTUV3d1p6QktkbEYwVTBSUmJqbERNVEJNTUhaTWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору