EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5046  37

 Суд визнав незаконним банкрутство банку "Хрещатик"

банк

Вищий адміністративний суд України у своєму рішенні від 20 липня 2017 року підтвердив, що висновки Національного банку країни про зарахування банку "Хрещатик" у категорію неплатоспроможних не було законним.

Як інформує Цензор.НЕТ, рішення суду опубліковано на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.


У рішенні йдеться про те, що на підставі наданих двома сторонами документів, Нацбанк передчасно й необґрунтовано визнав банк "Хрещатик" неплатоспроможним.

Зокрема, 4 квітня 2016 року фінансовий регулятор зарахував його до проблемних на 180 днів, а вже наступного дня, 5 квітня, - до неплатоспроможних. Крім того, регулятор пояснив своє рішення тим, що банк "Хрещатик" не досяг нормативу адекватності капіталу, хоча раніше банкам було дозволено його порушувати, якщо докапіталізація не затягнеться на дуже тривалий час.

Вищий адміністративний суд вирішив залишити без змін постанову Окружного адмінсуду Києва від 19 січня і постанову Київського апеляційного адмінсуду від 20 квітня, якими було задоволено позов благодійної організації "Благодійний фонд "Богдана Гаврилишина", благодійного фонду "Енергетичний центр ім. Люндіна", ТОВ "Сіріус-1" і визнано протиправним і скасовано постанову НБУ №234 від 5 квітня 2016 року про зарахування банку "Хрещатик" до категорії неплатоспроможних.

Також читайте: "Треба було кілька днів почекати докапіталізації і не було би проблем", - Мартиненко про "Діамантбанк"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n449513
VEhrNGRrdzVRM2d3VEVSUmRtUkROakJaUkZKbk9VZERNRmxJVW1kMFEza3dURFU0TUVwTVVXdE9RMmd3UzA0NE1Fb3pVV3RrUTJwbVRrTlNNRXhFVVhaa1F6WkpUa05zTUZsRVVYUmtSMG93VEVSU1ozUkROREJNYnowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору