EN|RU|UK
 Економіка
  8606  31

 Ви вже дев'ять місяців не можете затвердити мене, - переможець конкурсу на посаду директора "Укрхімтрансаміаку" звернувся до Гройсмана. ВIДЕО

У мережі з'явилося звернення Павла Шебеста, який переміг у відкритому конкурсі на посаду глави ДП "Укрхімтрансаміак".

Як повідомляють "Українські новини", він розповів, що майже рік не може потрапити на своє робоче місце через прем'єра Володимира Гройсмана, який з невідомих причин блокує узгодження його кандидатури.

Весь цей час робоче місце Шебеста займає інша людина, яка не брала участі в конкурсі. Йдеться про Ігоря Трегубенка, який раніше обіймав посаду заступника Віктора Бондика (екс-глава "Укрхімтрансаміаку").

Саме він був призначений урядом як тимчасовий виконувач обов'язків. У ЗМІ стверджують, що такий вибір був зроблений не без втручання російського "Тольяттіазот".

Шебеста у свою чергу вважає, що така ситуація негативно позначається на репутації не тільки уряду, але і членів Комісії, які проводили конкурс при міністерстві економічного розвитку і торгівлі, а це, зокрема: директор представництва Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні, член групи стратегічних радників прем'єра Андрій Бойцун, постійний представник МВФ в Україні, регіональний директор Світового банку.

У зв'язку з цим, Шебеста просить Гройсмана розвіяти всю конспірологію і пояснити мотивацію своїх дій.
...

"Мене звуть Павло Шебеста. Я переможець відкритого конкурсу на посаду директора "Укрхімтрансаміаку", якого Ви не можете затвердити вже дев'ятий місяць поспіль.

Прошу вибачення, що змушений до Вас звертатися з екранів моніторів, але іншого способу комунікації Ви мені просто не надали.

Нагадаю, міністерство економічного розвитку оголосило результати конкурсу в грудні 2016 року. Тоді ж підписане міністром Кубівим розпорядження про моє призначення на посаду вирушило Вам на підпис. Але ви розпорядження не затвердили. При цьому жоден представник Кабміну не спромігся пояснити, чому. Весь цей час моє місце займає інша людина, яка не брала участі в конкурсі, але затверджена Вами в статусі тимчасового виконувача обов'язків.

Можливо Ви думали, що я кульгавий і одноокий і боялися злякати моїм виглядом колектив стратегічного підприємства? Але як Ви можете переконається, це не так. З резюме теж все в порядку. Всі мої колишні роботодавці підтвердили компетенцію, як того вимагали умови конкурсу.

Сумніватися у виборі комісії теж немає підстав. Як Ви пам'ятаєте, мою кандидатуру вибрали директор представництва Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Шевки Аджунер, член Вашої групи стратегічних радників Андрій Бойцун, постійний представник МВФ в Україні Жером, регіональний директор Світового банку Сату Кахконен і інші авторитетні члени Комісії.

Мені б дуже не хотілося, щоб авторитет цих людей був підірваний в Україні через будь-яких непорозумінь. Я також не хочу допускати думки, що моє непризначення якось пов'язано з впливом російського Тольятіазот, про що пишуть українські ЗМІ.
Тому, уникаючи всіляких конспірології, я прошу Вас розвіяти всі міфи і прояснити ситуацію, що склалася ", - сказав Шебеста.
Источник: https://ua.censor.net.ua/v449515
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVUSGt2VVc4NVF6WXdXVVJTYUdSSFZ6Qk1lbEpuZEVkQk1FeEVVWFprUjBJd1RFUlJkazVIVnpCTVJGRjFaejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору