EN|RU|UK
 Політика України
  27352  89

 Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України. ДОКУМЕНТ

вккс

Вища кваліфікаційна комісія суддів України оприлюднила підсумковий рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України.

Як інформує Цензор.НЕТ, із рейтингом можна ознайомитися на сайті ВВКСУ.

Як зазначається, 27 липня 2017 року Вища кваліфікаційна комісія суддів України під час пленарного засідання затвердила рейтинг 320 кандидатів на посади суддів Верховного Суду. 120 осіб стали переможцями конкурсу, серед них - судді, адвокати, науковці та фахівці зі сукупним стажем.

"Серед переможців конкурсу ми бачимо професорів і викладачів вищих навчальних закладів, суддю-добровольця, який захищав Донецький аеропорт, правозахисників із досвідом роботи в Європейському суді з прав людини, адвокатів, які отримали освіту в провідних міжнародних університетах. Сподіваюся, що вже скоро, вони стануть новими особами українського правосуддя", - зазначив голова ВККС Сергій Козьяков.

Читайте також: 80% переможців конкурсу на посади до нового Верховного Суду є або були суддями

Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України 01

Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України 02

Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України 03

Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України 04

Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України 05

Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України 06

Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України 07

Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України 08

Поіменний рейтинг кандидатів на посаду суддів Верховного Суду України 09

Нагадаємо, Центр протидії корупції заявив, що тільки 20% з кандидатів, які перемогли в конкурсі, раніше не працювали суддями.

За результатами конкурсного відбору Вища кваліфікаційна комісія суддів направить до Вищої ради правосуддя рекомендації про призначення 120 кандидатів суддями відповідних касаційних судів у складі Верховного Суду (адміністративного, господарського, кримінального та цивільного), по 30 суддів у кожному з перерахованих судів.

Відомство нагадує, що конкурc почався 7 листопада 2016 року. Зареєструвалися для участі в конкурсі 1436 особи, 846 осіб подали документи на участь, з яких до конкурсу було допущено 653, з них 625 - до проходження кваліфікаційного оцінювання.

Усі конкурсні процедури були розроблені і реалізовані за участі та підтримки українських та міжнародних експертів, в тому числі проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні" та USAID "Нове правосуддя", "ОС Україна".

"Конкурс у новий Верховний Суд - безпрецедентна за масштабністю і прозорістю подія. Це реальний результат масштабної судової реформи, яка почалася два роки тому. Комісія вітає переможців конкурсу. Ми вдячні кожному, хто разом з нами пройшов цей непростий шлях", - підсумував Голова ВККС Сергій Козьяков.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n449520
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkROakJaVUZKblRrZENaazVEVXpCTVdGSm5Ua2RHTUV3M1VYTjBRemt3VEdwUmRWTkVVVzlrUjBRd1RGSTRNRXBNVVcxMFEyRXdTMGhSYjNjOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору